Automatische transmissie zonder meerprijs voor Audi A6

• Aanbieding geldt voor Multitronic- en Tiptronic-transmissie
• Compleet lederen interieur nu leverbaar voor € 995
• Gunstig effect op fiscale bijtelling

De Audi A6 kan met ingang van 1 september aanstaande zonder meerprijs worden geleverd met een comfortabele automatische transmissie. Afhankelijk van het model gaat het dan om de traploos schakelende Multitronic-versnellingsbak of de Tiptronic-transmissie. Bovendien kunnen de Business Edition- en Pro Line S-uitvoering van de Audi A6 vanaf heden tegen de bijtellingvriendelijke meerprijs van € 995 worden voorzien van een volledig lederen interieur.

De Multitronic-versnellingsbak is een belangrijke comfortverhogende factor voor de Audi A6 met voorwielaandrijving. Deze transmissie wordt elektronisch aangestuurd en werkt volledig traploos. De zestraps Tiptronic-transmissie is beschikbaar voor de Audi A6-modellen met quattro permanente vierwielaandrijving. Deze transmissie heeft een volautomaat-functie, maar is indien gewenst ook handmatig te schakelen. De speciale Sport-modus van deze versnellingsbak maakt een extra dynamische rijstijl mogelijk. Zowel de Multitronic- als de Tiptronic-transmissie wordt met ingang van 1 september zonder meerprijs aangeboden. Deze aanbieding geldt alleen voor de modellen waar multitronic of tiptronic een optie is. Door hiervoor te kiezen, kan de klant een bijtellingvoordeel van circa € 3.000 realiseren.

De luxe van leder

De Business Edition- en Pro line S-uitvoeringen kunnen, eveneens met ingang van 1 september aanstaande, tegen de bijtellingvriendelijke meerprijs van € 995 worden voorzien van een volledig lederen interieur. Deze aanbieding gold al voor de speciale Advance-uitvoeringen van de Audi A6. Gezien het succes daarvan heeft Audi nu besloten dit speciale aanbod uit te breiden naar de Business Edition- en Pro line S-uitvoeringen van de Audi A6 (zowel Limousine als Avant).

Bron: Audi Nederland

Gerelateerde artikelen

Bastiaan Woudt transformeert Porsche tot minimalistisch kunstwerk

In de studio met Bastiaan Woudt draait alles om licht, verstilling en karakter. Dit keer stond daar geen model, artiest of acteur voor de lens,

Lees verder »

Theo Oeverhaus controleert seizoensstart Porsche Mobil 1 Supercup in Monaco

Relatief laat is ook het seizoen in de Porsche Mobil 1 Supercup, de top van de internationale merkencompetities van Porsche, van start gegaan. De ouverture

Lees verder »

Audi Nuvolari: Audi’s eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving

Met de Nuvolari onthult Audi zijn eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving. Met 1.001 pk en een topsnelheid van meer dan 350 km/u wordt de Nuvolari

Lees verder »