Porsche start productie Cayenne met Audi TDI [Persbericht]

Eerste Porsche met zelfontbrandingsmotor
PORSCHE START PRODUCTIE CAYENNE DIESEL

Leusden, 29 december 2008 – Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Stuttgart is gestart met de productie van de nieuwe Cayenne met Audi TDI Diesel. De auto wordt geproduceerd in de Porsche-fabrieken in Leipzig. Porsche voorziet de SUV van een 3,0-liter V6-turbodieselmotor met een vermogen van 240 pk/176 kW. Deze motor wordt geleverd door Audi AG.De motor van de nieuwe Cayenne onderscheidt zich door zijn spontane voertuigreactie. Het sterke koppel, met een maximum van 550 Nm, staat garant voor sportieve rijeigenschappen en een meesterlijke wegligging. Daarnaast biedt deze Cayenne het pure rijplezier dat kenmerkend is voor Porsche. Niettemin kent de Cayenne Diesel een gemiddeld brandstofverbruik van bijna 1 op 11 l/100 km. De CO2-uitstoot bedraagt 244 gram per kilometer. Met de komst van de Cayenne Diesel zijn er zes uitvoeringen van de Porsche Cayenne beschikbaar.

De Cayenne Diesel is vanaf heden te bestellen en zal vanaf februari 2009 te bewonderen zijn in de dealershowrooms. De auto is standaard uitgerust met de beproefde zestraps Tiptronic S automatische versnellingsbak en lederen bekleding. De prijzen van de dieseluitvoering van de Cayenne beginnen bij 86.500 euro.

Bron: Porsche Nederland

Gerelateerde artikelen

Record met twaalf Nederlanders in Porsche Mobil 1 Supercup op Zandvoort

In het voorprogramma van de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix vindt dit weekeinde, van 29 tot en met 31 augustus, op Circuit Zandvoort ook

Lees verder »

Nieuwe Audi Q3 Sportback: het beste van twee werelden vanaf € 54.990*

Met de nieuwe Q3 Sportback zet Audi wederom de standaard. De tweede generatie belichaamt de unieke mix van robuust SUV-comfort en de verfijnde sportiviteit van

Lees verder »

Maandag 11 uur de onthulling van de Audi Q3 Sportback

Maandag 11:00 uur de onthulling van de nieuwe Audi Q3 Sportback. Hier de link om hem live te bewonderen.

Lees verder »