Audi A6 Spyshot 2009

Hierbij de spyshot van een rijdend geteste A6, deze gefacelifte A6 gaat in juli geleverd worden in het modeljaar 2009. De voorzijde valt gelijk al op.

Met de veranderde voorbumper en lucht inlaten, ook zie je de vernieuwde koplampen, de afgeplakte strip herbergen de daglicht, of te wel de LED strips.

Wat opvalt zijn de nieuwe buiten spiegels, met de knipperlicht unit er in verwerkt.

Ook zie je de nieuwe achterlichten, ze zijn smaller geworden en ook voor de sedan krijgen ze de LED verlichtings erin. Zie de vorm van de lamp al lopen.

Bij deze kan je de heldere achterlicht beter zien. De kofferbak is nog niet aangepast aan de nieuw breed gaan lopende nieuwe smallere licht units. Je ziet hier de helft van het volledig achterlicht. De bumper is wat hoger tegen de achterlichten gezet. Als de nieuwe kofferbak erin ligt dan worden de lampen in de breedte goed zicht baar, net als de nieuwe A4 en A5 maar ook de A3 cabriolet.

Gerelateerde artikelen

De superieure alleskunner onder de sportwagens: de Porsche 911 Turbo S

Porsche presenteert het nieuwe, absolute topmodel binnen de 911 modellijn. Voorzien van een innovatieve biturbo aandrijflijn met T-Hybrid technologie is de nieuwe 911 Turbo S

Lees verder »

Knappe overwinning voor Wouter Boerekamps in Porsche Mobil 1 Supercup

De toch al indrukwekkende erelijst van Nederlandse racewinnaars in de Porsche Mobil 1 Supercup, de hoogste klasse in de internationale Porsche merkencups, is nog verder

Lees verder »

Audi Concept C: een nieuwe standaard in ontwerp en technologie

Audi onthult de Audi Concept C in Milaan, een volledig elektrische tweezits sportwagen die de nieuwe ontwerpfilosofie van het merk manifesteert. De concept car combineert

Lees verder »