Audi A6 Spyshot 2009

Hierbij de spyshot van een rijdend geteste A6, deze gefacelifte A6 gaat in juli geleverd worden in het modeljaar 2009. De voorzijde valt gelijk al op.

Met de veranderde voorbumper en lucht inlaten, ook zie je de vernieuwde koplampen, de afgeplakte strip herbergen de daglicht, of te wel de LED strips.

Wat opvalt zijn de nieuwe buiten spiegels, met de knipperlicht unit er in verwerkt.

Ook zie je de nieuwe achterlichten, ze zijn smaller geworden en ook voor de sedan krijgen ze de LED verlichtings erin. Zie de vorm van de lamp al lopen.

Bij deze kan je de heldere achterlicht beter zien. De kofferbak is nog niet aangepast aan de nieuw breed gaan lopende nieuwe smallere licht units. Je ziet hier de helft van het volledig achterlicht. De bumper is wat hoger tegen de achterlichten gezet. Als de nieuwe kofferbak erin ligt dan worden de lampen in de breedte goed zicht baar, net als de nieuwe A4 en A5 maar ook de A3 cabriolet.

Gerelateerde artikelen

Audi Q9: het nieuwe ijkpunt voor technologie, ruimte en comfort

Audi breidt zijn portfolio uit met een nieuw topmodel: de Audi Q9. Als grootste SUV ooit van het merk combineert hij een uitzonderlijk ruim interieur

Lees verder »

Podiumsucces Boerekamps, drie Nederlanders in top tien in Porsche Mobil 1 Supercup Hungaroring

Op de Hungaroring begon de tweede seizoenshelft in de Porsche Mobil 1 Supercup met de vijfde race van het jaar. Best geklasseerde Nederlander was ditmaal

Lees verder »

Audi A6 e-tron nog begeerlijker: standaarduitrusting uitgebreid, aangescherpte prijzen en aantrekkelijker upgraden

Audi maakt de elektrische A6 e-tron nog begeerlijker. Standaard zijn de Edition basisversie en Advanced edition voortaan uitgerust met het aantrekkelijke Tech plus-pakket. Tegelijkertijd heeft

Lees verder »