Audi zoekt 800 academici

Audi investeert de komende jaren fors in nieuwe, technisch hoogstaande auto’s. Om die ambitie vorm te geven, is het merk op zoek naar honderden academici.

In het net begonnen 2008 komen er achthonderd vacatures voor ingenieurs en bedrijfseconomen – tweehonderd meer dan in 2007.
De verbreding van de modellenrange gaat gepaard met innovatie en daarvoor zijn hoogopgeleide medewerkers voor nodig. Ongeveer een derde van de academisch geschoolde nieuwkomers wordt ingezet voor de technische ontwikkeling. In totaal biedt Audi in Duitsland werk aan ruim 45 duizend mensen.

bron: www.automobielmanagement.nl

Gerelateerde artikelen

Audi A5 e-hybrid quattro met nieuw elan in 2026

Audi heeft de A5 e-hybrid quattro op tal van gebieden verder verfijnd voor het nieuwe jaar. Naast een vernieuwd MMI-systeem met nieuwe functies en een

Lees verder »

Audi Driving Experience 2026

Trade the routine for the racetrack. Get behind the wheel and discover what power and precision feels like with the Audi Driving Experience. #Audi #drivingexperience Wil

Lees verder »

Waarom ligt de motor van de Porsche 911 achterin?

Al meer dan 60 jaar doet Porsche de dingen op zijn eigen manier met de 911. De lay-out met de motor achterin was een technische

Lees verder »