Audi zoekt 800 academici

Audi investeert de komende jaren fors in nieuwe, technisch hoogstaande auto’s. Om die ambitie vorm te geven, is het merk op zoek naar honderden academici.

In het net begonnen 2008 komen er achthonderd vacatures voor ingenieurs en bedrijfseconomen – tweehonderd meer dan in 2007.
De verbreding van de modellenrange gaat gepaard met innovatie en daarvoor zijn hoogopgeleide medewerkers voor nodig. Ongeveer een derde van de academisch geschoolde nieuwkomers wordt ingezet voor de technische ontwikkeling. In totaal biedt Audi in Duitsland werk aan ruim 45 duizend mensen.

bron: www.automobielmanagement.nl

Gerelateerde artikelen

Audi viert ‘50 jaar vijfcilinder’ met exclusieve Audi RS 3 competition limited

Audi Sport viert de 50ste verjaardag van de legendarische vijfcilindermotor met een exclusieve special edition: de Audi RS 3 competition limited. Zijn bekende vijfcilinder – goed

Lees verder »

Porsche breidt Cayenne Electric uit met derde variant: de Cayenne S Electric

Porsche breidt het Cayenne Electric gamma uit met een nieuwe, derde variant. Deze Cayenne S Electric biedt een uitgebalanceerde mix van prestaties, efficiëntie en een

Lees verder »

Porsche Nederland blaast historische advertenties nieuw leven in

Porsche Nederland brengt een aantal klassieke advertenties voor de Porsche 911 opnieuw uit, waarbij de uitgesproken toon van toen wordt gecombineerd met de 911 modellen

Lees verder »