Lamborghini verkoopt minder maar omzet blijft gelijk

De afzet van Lamborghini is het laatste halve jaar met achttien procent afgenomen. Maar de Audi-dochter heeft de omzet ondanks dat op gelijk niveau kunnen houden.
De omzet na namelijk af met maar 2,6 procent tot 153 miljoen euro. Het niveau heeft het Italiaanse merk kunnen realiseren door een betere mix en gunstige wisselkoerseffecten. In vergelijking met dezelfde periode van 2009 verkocht achttien procent minder auto’s tot een totaal van 674. Tegelijkertijd wint de Chinese markt meer en meer aan belang want daar ging de afzet van 28 stuks omhoog naar 86 stuks.

Ceo Stephan Winkelmann van Automobili Lamborghini zei dat dit jaar ‘zoals verwacht’ een overgangsjaar voor Lamborghini is. Hij zegt dit jaar zijn merk wereldwijd verder te zullen positioneren.

Via: Automobiel Management

Gerelateerde artikelen

Vernieuwde Audi Q3: nog completer met meer functies, meer technologie en meer gebruiksgemak

De Audi Q3 is op tal van punten verder aangescherpt met nieuwe digitale functies, aantrekkelijke Tech-pakketten en een nog completere standaarduitrusting met onder meer stoelverwarming

Lees verder »

Audi Nuvolari headliner op Goodwood Festival of Speed

Op het Goodwood Festival of Speed laat de nieuwe Audi Nuvolari supercar op de Hillclimb zien wat hij in huis heeft. Ook de Auto Union

Lees verder »

Elke bocht telt in de Porsche Macan GTS

De Porsche Macan GTS is binnen het gamma van de Macan de variant met de meest uitgesproken focus op rijplezier. Dat belooft veel, maar pas

Lees verder »