Lamborghini brand uit in bedrijfspand

Een peperdure Lamborghini-sportwagen is maandagavond bij een brand in een bedrijfspand aan de Kapitein Nemostraat (Loven) in vlammen opgegaan. De wagen stond volgens een politiewoordvoerder geparkeerd in een privégedeelte van een bedrijfshal.

Aan de Lamborghini was een acculader gekoppeld, waarin vermoedelijk kortsluiting is ontstaan die de brand veroorzaakte. De Lamborghini moet als verloren worden beschouwd.

De brandweer kon de brand in het hoge bedrijfspand snel blussen. In de bedrijfshal is ook een kachelbedrijf gevestigd, dat door de brand nogal wat roetschade heeft opgelopen.

Bron: Brabants Dagblad

Gerelateerde artikelen

Wereldpremière Audi A2 e-tron: de zuinigste Audi ooit

Met de A2 e-tron introduceert Audi het meest efficiënte model uit zijn geschiedenis. Het nieuwe instapmodel van Audi’s volledig elektrische e-tron familie combineert een aandrijfsysteem

Lees verder »

Hoe je eenvoudig een gratis schadeverleden en kenteken check kunt uitvoeren

Het controleren van het schadeverleden en het uitvoeren van een kenteken check zijn essentiële stappen bij het kopen van een tweedehands auto. Deze checks helpen

Lees verder »

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »