Audi Q1 vanaf 2016!

Q1130001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De zgn. ‘instapper’ in de Q-serie bij Audi wordt de Audi Q1. Deze nieuwe kleine SUV zal worden gebouwd in de fabriek in Ingolstadt.

Onlangs hebben de Ondernemingsleiding en de Raad van Bestuur van Audi dit besloten.

Het MQB-platform zal ook nu de basis zijn voor de kleinste Q.

 

Voor Audichef Rupert Stadler is de Q1 een belangrijke bouwsteen voor het groeiproces in de komende jaren van Audi: “De Q1 zal extreem succesvol zijn’ aldus Stadler.

Met de productie van de Q1 in Ingolstadt zullen de arbeidsplaatsen voor een lange tijd verzekerd zijn, die door het wegvallen van de Audi Q5 productie (wordt verhuisd naar Mexico) dreigden te vervallen.

 

Gerelateerde artikelen

Audi A6 e-tron nog begeerlijker: standaarduitrusting uitgebreid, aangescherpte prijzen en aantrekkelijker upgraden

Audi maakt de elektrische A6 e-tron nog begeerlijker. Standaard zijn de Edition basisversie en Advanced edition voortaan uitgerust met het aantrekkelijke Tech plus-pakket. Tegelijkertijd heeft

Lees verder »

Video: Audi Nuvolari gespot

De Audi Nuvolari is al geïntroduceerd in Monaco.Maar momenteel worden prototypen nog wereldwijd getest, onder meer op de Nürburgring en het Nardò testcentrum, om prestaties

Lees verder »

Video: Audi RS Q5 gespot

Ja echt hij komt eraan, de eerste RS Q5 van Audi.Met de motor van de RS 5, echt een dikke bom, met de dikke 6

Lees verder »