Audi Q1 vanaf 2016!

Q1130001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De zgn. ‘instapper’ in de Q-serie bij Audi wordt de Audi Q1. Deze nieuwe kleine SUV zal worden gebouwd in de fabriek in Ingolstadt.

Onlangs hebben de Ondernemingsleiding en de Raad van Bestuur van Audi dit besloten.

Het MQB-platform zal ook nu de basis zijn voor de kleinste Q.

 

Voor Audichef Rupert Stadler is de Q1 een belangrijke bouwsteen voor het groeiproces in de komende jaren van Audi: “De Q1 zal extreem succesvol zijn’ aldus Stadler.

Met de productie van de Q1 in Ingolstadt zullen de arbeidsplaatsen voor een lange tijd verzekerd zijn, die door het wegvallen van de Audi Q5 productie (wordt verhuisd naar Mexico) dreigden te vervallen.

 

Gerelateerde artikelen

Online winkelen voor auto-enthousiastelingen ontdekt

Het is zaterdagochtend, halfacht. De garagedeur zwaait open en de lucht van motorolie en rubber prikkelt je neus. Eindelijk heb je tijd voor dat project:

Lees verder »

Porsche presenteert toekomstige 975 RSE Formule E-raceauto

Een nieuw hoofdstuk in de volledig elektrische autosport: met de 975 RSE presenteert Porsche zijn toekomstige Formule E-raceauto. De elektrische raceauto voldoet aan de regels

Lees verder »

Audi RS 5: benchmark in rijdynamiek en rijplezier dankzij Dynamic Torque Control

De nieuwe Audi RS 5 wordt aangedreven door een modulaire high-performance plug-in hybride aandrijflijn. Een compleet nieuw achterdifferentieel met elektromechanische torque vectoring bezorgt het nieuwe

Lees verder »