De ultieme match: de beste tegen de beste

800_high-911-tv-commercial-2015-porsche-agali

Stel je voor: Mohammed Ali die tegen Mohammed Ali bokst. Of Maria Sharapova die het opneemt tegen… Maria Sharapova. Het gebeurt in een nieuwe commercial van Porsche. Maar waarom?

800_high-maria-sharapova-porsche-ambassador-film-shooting-2015-porsche-ag

Porsche Cars North America en het Amerikaanse reclamebureau Cramer Krasselt hebben een commercial met een duidelijke boodschap ontwikkeld: echte groot(s)heid komt van binnen. Dat wordt geïllustreerd door legendarische sporthelden die het tegen zichzelf opnemen. Naast Ali en Sharapova speelt ook topschaker Magnus Carlsen een belangrijke rol in de commercial die vanaf kerst uitgezonden gaat worden in Duitse bioscopen en ook te zien zal zijn op internationale TV-zenders in diverse landen.

Automobiele hoofdrol voor de 911

De nieuwe Porsche 911 speelt de automobiele hoofdrol in de commercial. Evenals de topsporters neemt hij het op tegen zichzelf. Immers: de zwaarste strijd is die tegen jezelf. In andere woorden: de enige sportauto die het kan opnemen tegen een 911 is de nieuwe 911.

Achter de schermen

De nieuwe 911-commercial is op diverse plaatsen opgenomen. De scenes met Maria Sharapova werden geschoten in Los Angeles. In New York waren visagisten druk met het creëren van het gezicht van de jonge Mohammed Ali. Overigens was ook een voormalig trainer van Ali bij de opnames betrokken: hij zorgde voor de juiste ‘moves’ van Ali’s stand-in. Met succes: Ali heeft zijn scenes persoonlijk goedgekeurd.

Porsche Nederland

Gerelateerde artikelen

Handwerk: zo komt de GT3 Bergsport tot leven in Zuffenhausen

Lang voordat de GT3 Bergsport de haarspeldbochten van een Alpenpas bedwingt, begint zijn reis al in Zuffenhausen. Fotograaf Stefan Bogner volgde de productie van deze

Lees verder »

Audi Q7 eerste auto ooit met een score van 100 procent in Euro NCAP ‘Post Safety Crash’ veiligheidstest

De nieuwe Audi Q7 heeft de maximale score van vijf sterren behaald in de Euro NCAP veiligheidstests. Audi is bovendien de eerste fabrikant die met

Lees verder »

Milan Marczak kampioen Porsche Carrera Cup Benelux, rookietitel voor Joep Muller

Met een absolute galavoorstelling tijdens het zesde en afsluitende raceweekend van het seizoen met twee pole-positions, twee overwinningen en twee keer de snelste raceronde sloot

Lees verder »