Het beste van 2018: onthulling Mission E Cross Turismo

Op de autotentoonstelling van Genève toonde Porsche afgelopen maart een studiemodel met vele talenten en een spectaculaire vormgeving: de Mission E Cross Turismo. Het emotionele design met opvallende offroad-elementen wordt gecombineerd met een innovatief bedieningssysteem, waar eye-tracking deel van uitmaakt. Met zijn laag uitgesneden motorkap tussen de gespierde voorspatborden laat de 4,95 meter lange Mission E Cross Turismo zijn verwantschappen met de 911 duidelijk zien. Andere opvallende elementen zijn de verticale ‘air curtains’ in de neus en de matrix led-koplampen.

Gerelateerde artikelen

Video: Audi RS Q5 gespot

Ja echt hij komt eraan, de eerste RS Q5 van Audi.Met de motor van de RS 5, echt een dikke bom, met de dikke 6

Lees verder »

Vernieuwde Audi RS 3: rijker uitgerust, dezelfde prijs

In lijn met de recente A3 update heeft Audi ook het topmodel binnen de line-up – de indrukwekkende Audi RS 3 – een upgrade gegeven.

Lees verder »

Porsche introduceert Dynamic Package voor Macan met veel luxe extra’s

Porsche breidt het Macan gamma uit met een nieuwe, aantrekkelijke uitvoering. Het Dynamic Package heeft tal van opties gebundeld die Porsche rijders het liefst selecteren

Lees verder »