Iconisch huren: vier Porsches 911 voor Hertz Dream Collection

Autoverhuurder Hertz heeft in Nederland vier Porsches 911 Carrera T aan zijn Dream Collection toegevoegd. De sportwagens worden gestationeerd op luchthaven Schiphol. Zo krijgen (inkomende) reizigers en liefhebbers de kans om in plaats van een auto te huren een echte experience te boeken.

De Dream Collection staat bij Hertz voor het aanbod van de meest bijzondere auto’s. In Nederland wordt die exclusieve range nu uitgebreid met vier 911’s Carrera T met de 272 kW/370 pk sterke 6-cilinder bi-turbo boxermotor. Hertz-klanten hebben daarbij keuze uit de opvallende kleuren Racinggeel of Lava oranje of het meer ingetogen Zwart of GT-zilver. Hoewel de sportwagens Schiphol als uitvalsbasis hebben, zijn ze ook te boeken op andere Hertz-locaties in Nederland.

Een bijzondere beleving

Hertz heeft ook in het verleden al diverse Porsches ingezet en zo een goede relatie opgebouwd met Pon Porsche Import. Voor Hertz waren er echter meer redenen om de vloot uit te breiden met vier 911’s. Christaan Moerman van Hertz daarover: “De aanschaf van deze Porsches 911 sluit aan bij de wereldwijde ambitie van Hertz om over de meest premium vloot te beschikken. Klanten komen bij ons omdat ze weten dat Hertz staat voor service, kwaliteit en een uitgebreide vloot. Ze boeken bij ons een auto voor zakelijke reizen en vakanties, maar we zien ook een duidelijk toenemende vraag naar speciale, prestigieuze auto’s om van te genieten. Onze klanten gaan daarbij voor een ‘experience’. En op Schiphol kan die experience direct na aankomst beginnen.”

Gerelateerde artikelen

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »

Dubbele dosis Porsche raceactie met tien Nederlanders op Zandvoort

Het zal vrijwel niemand ontgaan zijn: komend weekend is de Formule 1, voorlopig voor het laatst, te gast op Circuit Zandvoort voor de zesde editie

Lees verder »

Gijs van Lennep over ‘zijn’ Zandvoort: “Het Scheivlak is één van de mooiste bochten ter wereld”

Een test op Zandvoort met Ben Pon’s 904 GTS was ooit de sleutel tot de Porsche successen van Gijs van Lennep, en zijn carrière als

Lees verder »