‘Porsche Taycan wordt 4+1-zitter’

Stefan Weckbach, Vice President van de Taycan-modellijn ontmoette tijdens een bezoek aan Noorwegen – de toonaangevende Europese e-mobility markt – experts uit de politiek en het zakenleven. Ook ging Weckbach in gesprek met potentiële Taycan klanten. Natuurlijk gaf hij geen geheimen van de auto prijs. Hoewel: aan het einde van het gesprek met klanten onthulde hij dat de Taycan een 4+1-zitter wordt. Verder gaf Weckbach aan dat de Taycan in september zijn wereldpremière beleeft op de autoshow van Frankfurt.

Gerelateerde artikelen

Video: Audi RS Q5 gespot

Ja echt hij komt eraan, de eerste RS Q5 van Audi.Met de motor van de RS 5, echt een dikke bom, met de dikke 6

Lees verder »

Vernieuwde Audi RS 3: rijker uitgerust, dezelfde prijs

In lijn met de recente A3 update heeft Audi ook het topmodel binnen de line-up – de indrukwekkende Audi RS 3 – een upgrade gegeven.

Lees verder »

Porsche introduceert Dynamic Package voor Macan met veel luxe extra’s

Porsche breidt het Macan gamma uit met een nieuwe, aantrekkelijke uitvoering. Het Dynamic Package heeft tal van opties gebundeld die Porsche rijders het liefst selecteren

Lees verder »