Audi R8 Commercial wegens succes verlengd

De Audi R8 tv commercial heeft in de maand december en januari op Ned 1, 2 en 3 en RTL gedraaid. Veel telefoontjes kregen wij over het liedje en de weblogs stonden vol met positieve opmerkingen over de Audi R8 commercial en het liedje.

video clip van het nummer:

De commercial zelf:

Het aanstekelijke Beep Beep Beep Beep is een gigantisch succes aan het worden en is de op 5 na grootste stijger in de geschiedenis van de top-100 aller tijden. Een prestatie!

Het Beep Beep liedje is nergens zo succesvol als in Nederland en dat is geheel te danken aan de Audi R8 TVC. Wij willen dit succes uiteraard blijven koppelen aan Audi vandaar het doorzetten van de commercial.

De zangeres van het nummer is Simone White

bron: Audi Nederland

Gerelateerde artikelen

Audi Nuvolari: Audi’s eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving

Met de Nuvolari onthult Audi zijn eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving. Met 1.001 pk en een topsnelheid van meer dan 350 km/u wordt de Nuvolari

Lees verder »

Twee Porsche 911 GT3 R aan de start van Le Mans in historische kleurstelling uit 1951

Porsche gaat tijdens de aanstaande 24 uur van Le Mans samen met het Manthey klantenteam voor de derde opeenvolgende klasse-overwinning. De 94e editie van de

Lees verder »

Audi kondigt derde generatie van de Q7 aan

Audi onthult deze zomer de derde generatie van de Audi Q7. De grote SUV bouwt voort op meer dan twintig jaar succes en combineert veelzijdigheid,

Lees verder »