Audi Brussel technisch werkloos door Spaanse blokkades

Audi Brussel is vandaag en morgen technisch werkloos door de truckersblokkades aan de Spaanse grens. De carrosserieën van de Polo geraken niet aangeleverd.

Audi Brussel krijgt zijn carrosserieën voor de Volkswagen Polo vanuit Pamplona in Spanje aangeleverd. De vrachtwagens die deze onderdelen leveren worden momenteel echter opgehouden aan de Frans-Spaanse grens, waar truckers al twee dagen blokkades houden. Het is nog afwachten of de productie maandag hervat kan worden.

Ook bij Volvo Gent dreigen de arbeiders zonder werk te vallen, de fabriek zal vanaf morgen de werkloosheid door overmacht uitroepen tot en met maandagmiddag.

Voor General Motors in Antwerpen, waar verschillende Opel modellen worden gebouwd, komt de productie nog niet in het gedrang. Als de staking echter tot volgende week zal aanhouden kunnen ook productieproblemen opduiken in Antwerpen.

Via collega Groenlicht.be

Gerelateerde artikelen

Wereldprimeur in de Audi Q9: een gebogen digitale OLED lichtunit

De Audi Q9 markeert het productiedebuut van een technologische wereldprimeur. Voor het eerst in de auto-industrie maakt de Audi Q9 namelijk gebruik van een driedimensionaal

Lees verder »

Audi vernieuwt Q3 line-up en introduceert 150 kW sterke e-hybrid

Audi heeft het leveringsgamma voor de Q3 per direct vernieuwd en verder uitgebreid. Het belangrijkste nieuws is het debuut van de nieuwe 150 kW (204

Lees verder »

Handwerk: zo komt de GT3 Bergsport tot leven in Zuffenhausen

Lang voordat de GT3 Bergsport de haarspeldbochten van een Alpenpas bedwingt, begint zijn reis al in Zuffenhausen. Fotograaf Stefan Bogner volgde de productie van deze

Lees verder »