Lamborghini: Doel Ferrari te verslaan

Tien jaar na de overname door Volkswagen staat Lamborghini er beter voor dan ooit. Maar dat is niet genoeg voor bestuursvoorzitter Stephan Winkelmann.

Strak gesneden maatpak, dun geknoopte stropdas uiterst hoog in de boord en indrukwekkende bakkebaarden: met zijn gesoigneerde voorkomen lijkt Lamborghini-directeur Stephan Winkelmann zelf perfect te voldoen aan de drie kernwaarden van de sportwagenbouwer. Volgens hem moet Lamborghini staan voor “extreme, Italiaanse supersportauto’s zonder compromissen”.

Ook qua achtergrond zullen er weinigchief executive officers(ceo’s) zijn die zó goed bij hun bedrijf passen. Waar Lamborghini al tien jaar onderdeel uitmaakt van Volkswagen-dochter Audi, daar is Winkelmann (43) een Duitser die al vrijwel zijn hele carrière in Italiaanse dienst is. Eerst bij Fiat, waar hij opklom tot landendirecteur Duitsland, en sinds 2005 bij Lamborghini.

Bron: FEM Business

Gerelateerde artikelen

Wereldpremière Audi A2 e-tron: de zuinigste Audi ooit

Met de A2 e-tron introduceert Audi het meest efficiënte model uit zijn geschiedenis. Het nieuwe instapmodel van Audi’s volledig elektrische e-tron familie combineert een aandrijfsysteem

Lees verder »

Hoe je eenvoudig een gratis schadeverleden en kenteken check kunt uitvoeren

Het controleren van het schadeverleden en het uitvoeren van een kenteken check zijn essentiële stappen bij het kopen van een tweedehands auto. Deze checks helpen

Lees verder »

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »