Mooie Daytona R8 V10 gespot in Luzern

r8v10-luzern-spot-1
Er zijn er al genoeg op de weg te vinden zoals deze in “Luzern” Zwitserland, alleen jammer genoeg met de verkeerde velgen.
Want de velgen die de R8 V10 op vele afbeeldingen heeft zijn fraaier, en deze die onder de auto zitten zijn de R8 V8 velgen. Je hebt dus keuze bij je bestelling.

r8v10-luzern-spot-2
Hier van Achter gezien, de Daytona grijze R8 V10 met een Aluminium side blade.
Mooie kleur combinatie voor je R8.

Eén reactie

  1. Ik vind juist deze velgen mooier onder de Audi R8 die je bij de V10 kan bestellen vind ik persoonlijk tedruk door de Y spaak.

Gerelateerde artikelen

Wereldprimeur in de Audi Q9: een gebogen digitale OLED lichtunit

De Audi Q9 markeert het productiedebuut van een technologische wereldprimeur. Voor het eerst in de auto-industrie maakt de Audi Q9 namelijk gebruik van een driedimensionaal

Lees verder »

Audi vernieuwt Q3 line-up en introduceert 150 kW sterke e-hybrid

Audi heeft het leveringsgamma voor de Q3 per direct vernieuwd en verder uitgebreid. Het belangrijkste nieuws is het debuut van de nieuwe 150 kW (204

Lees verder »

Handwerk: zo komt de GT3 Bergsport tot leven in Zuffenhausen

Lang voordat de GT3 Bergsport de haarspeldbochten van een Alpenpas bedwingt, begint zijn reis al in Zuffenhausen. Fotograaf Stefan Bogner volgde de productie van deze

Lees verder »