Audi MMI voor de nieuwe Audi A8

mmi-bedienings-system-31

We hebben afgelopen tijd natuurlijk veel van de buitenkant van nieuwe Audi A8 gespot. Maar hier hebben we wat beelden van het Navigatie systeem.
De A8 wordt helemaal opnieuw ontwikkeld, lichter, iets langere wielbasis en natuurlijk veel nieuwe technieken. Zo ook het MMI systeem, genaamd Multi Media Interface.

In prachtige 3D weergave, met echte gebouw en bezienswaardigheden erin verwerkt. Wat nu ook bekend is als MMI plus wat te verkrijgen is op de A4, Q5,A6 en de huige A8. Maar dan weer uitgebreider.

mmi-bedienings-system-21

Wel weer gaaf al die nieuwe technieken. Binnenkort weten we het.

mmi-bedienings-system-11

Gerelateerde artikelen

Four times triumph: Audi Concept C raises the bar

Audi sets new benchmarks with the Concept C. The study has received broad international recognition, confirming Audi’s creative and forward looking design approach. These accolades

Lees verder »

Porsche Carrera Cup Benelux straalt op zonnig Zandvoort

In de beste traditie van de ooit vermaarde Pinksterraces op Circuit Zandvoort bood de Porsche Carrera Cup Benelux het afgelopen weekend autosportspektakel van de bovenste

Lees verder »

Audi A2 e-tron: efficiency getest in extremen

Dit najaar onthult Audi de A2 e-tron: een volledig elektrisch entry-level model dat premium elektrische mobiliteit breder toegankelijk maakt. De afgelopen maanden legden prototypen in

Lees verder »