Audi MMI voor de nieuwe Audi A8

mmi-bedienings-system-31

We hebben afgelopen tijd natuurlijk veel van de buitenkant van nieuwe Audi A8 gespot. Maar hier hebben we wat beelden van het Navigatie systeem.
De A8 wordt helemaal opnieuw ontwikkeld, lichter, iets langere wielbasis en natuurlijk veel nieuwe technieken. Zo ook het MMI systeem, genaamd Multi Media Interface.

In prachtige 3D weergave, met echte gebouw en bezienswaardigheden erin verwerkt. Wat nu ook bekend is als MMI plus wat te verkrijgen is op de A4, Q5,A6 en de huige A8. Maar dan weer uitgebreider.

mmi-bedienings-system-21

Wel weer gaaf al die nieuwe technieken. Binnenkort weten we het.

mmi-bedienings-system-11

Gerelateerde artikelen

Nieuwe Porsche Cayenne vertrouwt op de expertise van een Formule E wereldkampioen

Met de introductie van de nieuwe Cayenne brengt Porsche niet alleen een nieuwe, volledig elektrische modelserie op de markt. Ook vertaalt Porsche een brok autosporttechnologie

Lees verder »

ABT Audi SQ5

Een mooie upgrade voor je nieuwe Audi Q5 (SQ5) van ABT. Helaas is de SQ5 niet in het assortiment in Nederland. Maar deze mooie Q5,

Lees verder »

Audi vernieuwt myAudi app met digitale AI-assistent en nieuw design

Audi versterkt zijn digitale ecosysteem en lanceert een vernieuwde, nog geavanceerdere versie van de myAudi app. Voorzien van een nieuw, modern design maakt de app

Lees verder »