Kabinetsplannen voor 2010. Wat is het effect op u? (advertorial)

derdedinsdagautomotive_1

Ontwikkeling van de elektrische Auto:
Voor de ontwikkeling van de elektrische auto wordt door EZ en V&W 65 miljoen euro extra beschikbaar gesteld. Dit bedrag wordt gebruikt voor de ontwikkeling van de elektrische auto door de productie te stimuleren, de aanschaf door overheden te bevorderen en door de elektrische infrastructuur neer te zetten.

Sloopregeling
Het kabinet heeft 60 miljoen euro beschikbaar gesteld voor een sloopregeling. De autobranche legt 20 miljoen euro bij. Bezitters van een oude personenauto krijgen 750 of 1000 euro als zij hun oude auto laten slopen en inruilen voor een nieuwere en schonere auto. Voor oude dieselbestelauto’s geldt een premie van 1000 of 1750 euro. De regeling eindigt eind 2010 of als het budget op is.

autouitlaat

Verlaging bijtelling privégebruik voor nulemissieauto’s
Het bijtellingspercentage voor nulemissieauto’s (waaronder elektrische auto’s) wordt tot 2015 verlaagd. Op dit moment geldt voor nulemissieauto’s die ook privé worden gebruikt een bijtelling van 14 procent van de cataloguswaarde. Voor 2010 en 2011 geldt een bijtellingspercentage van 0 procent. Voor de jaren 2013 tot en met 2015 geldt een bijtellingspercentage van 7 procent. Hierdoor wordt het voor werknemers interessanter om een nulemissieauto’s te kiezen.

Voor meer informatie kijk op www.prinsjesdag2009.nl

Gerelateerde artikelen

Nieuwe generatie infotainment voor Porsche 911, Taycan, Panamera en Cayenne

Porsche introduceert een nieuwe generatie van het Porsche Communication Management (PCM) voor de 911, Taycan, Panamera en Cayenne. Een nieuw hardwareplatform, Porsche Digital Interaction en

Lees verder »

Pech met je Audi? Zo laat je hem veilig wegslepen

Een waarschuwingslampje, rook onder de motorkap of een auto die simpelweg niet meer start: pech overkomt ook de beste Audi. Op dat moment wil je

Lees verder »

Audi A2 e-tron in november al in Nederland tijdens exclusieve preview

Vanaf december staat de Audi A2 e-tron officieel bij de Nederlandse Audi dealers. Sinds zijn onthulling is de belangstelling voor deze zuinigste Audi ooit groot,

Lees verder »