911 Porsche volledig van Chocolade [persbericht]

20091112-014_Choco911

Even wat anders en even wat ander lekkers op AudiBlog.
Ik kreeg heden avond dit persbericht en dacht ja dat is lekker, en omdat Porsche binnenkort bij het VAG concern komt plaatsen wij deze leuke Ludieke Sinterklaasstunt van Porsche Centrum Gelderland.

EERSTE 1:1 PORSCHE 911 IN CHOCOLADE OOIT

Sommige mensen dromen ervan. Anderen vinden ‘m lekker of zelfs om op te vreten. In het geval van de chocolade 911 van Porsche Centrum Gelderland in Heteren zijn deze reacties gerust letterlijk te nemen. Dit is de eerste 1:1 Porsche 911 in chocolade ooit.

Porsche Centrum Gelderland heeft een 997 Carrera S volledig in de melkchocolade laten zetten als stunt voor de komende feestdagen. Terwijl Sinterklaas afgelopen zaterdag in Schiedam aan wal kwam, waren meester-chocolatier Jan Blancken en zijn mensen de gehele dag bezig met hun kunstwerk van melkchocolade. Voor de Sinterklaasstunt gebruikten de chocolatiers liefst 175 kilo chocolade, het equivalent van ruim elfhonderd repen melkchocolade, die in twee smeltbakken in de werkplaats werden gesmolten. Daarnaast gebruikte het team ook nog een paar kilo witte chocolade voor accenten als de verlichting.

De chocolade-actie werd bedacht door Eric-Jan Straathof, general manager van de Barry Callebaut Group én Porsche-rijder, samen met Mark Wegh van Porsche Centrum Gelderland. De Barry Callebaut Group is een van de grootste chocoladefabrikanten ter wereld. Het duo zag parallellen tussen een Porsche 911 en chocolade: het zijn beide producten met een hoge dosis verleiding, passie en fun. En in beide gevallen zijn ze zo weg.

De 911 in chocolade staat tot aan de kerst prominent in de showroom van Porsche Centrum Gelderland. Tot dat moment mag de temperatuur in de showroom niet boven de 27 graden komen om te voorkomen dat de chocolade smelt.

Bron: Porsche Nederland

Meer info: Porsche Centrum Gelderland jouw Porsche Centrum

Gerelateerde artikelen

Next Gen: zo ontwikkelde Porsche de 975 RSE

De Porsche 975 RSE staat klaar voor het volgende, nieuwe hoofdstuk in de Formule E. Met 600 kW (816 pk), een topsnelheid van 335 km/u

Lees verder »

Audi introduceert V2L-adapter voor A2 e-tron

Afgelopen week beleefde de volledig elektrische Audi A2 e-tron zijn wereldpremière. Inmiddels is hij te bestellen bij de Audi dealers in drie bekende uitvoeringen plús

Lees verder »

Audi A2 e-tron nu te bestellen inclusief aantrekkelijke Launch Series-modellen

Deze week presenteerde Audi als wereldprimeur de elektrische Audi A2 e-tron, het nieuwe instapmodel van Audi’s e-tron-familie. Met een maximale range tot 641 kilometer** (WLTP)

Lees verder »