Audi A8 (D3) is 50% meer verkocht dan Audi A8 (D2)

Van de Audi A8 type D3 van de afgelopen jaren en die bij sommige dealers nog te verkrijgen zijn, zijn er 50% meer verkocht dan de vorige generatie type D2.

Nu staat type D4 in de startblokken klaar en de uitleveringen beginnen in maart/ april 2010.


Het merk wist meer dan 150.000 stuks van deze vierdeurs aluminium limousine te vervaardigen, terwijl de eerste generatie op iets meer dan 100.000 units bleef steken. Voor de A8 heette de voorloper V8, eigenlijk een Audi 200 maar dan exclusief met een V8 motor erin. Van deze eerste generatie zijn er 21.000 van gemaakt.

Wij verwachten van de nieuwe Audi A8 dat de verkopen snel richting de 250.000 stuks of meer gaan lopen, want Audi zit goed in de lift.

Audi A8 1999

Gerelateerde artikelen

Audi Nuvolari: Audi’s eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving

Met de Nuvolari onthult Audi zijn eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving. Met 1.001 pk en een topsnelheid van meer dan 350 km/u wordt de Nuvolari

Lees verder »

Twee Porsche 911 GT3 R aan de start van Le Mans in historische kleurstelling uit 1951

Porsche gaat tijdens de aanstaande 24 uur van Le Mans samen met het Manthey klantenteam voor de derde opeenvolgende klasse-overwinning. De 94e editie van de

Lees verder »

Audi kondigt derde generatie van de Q7 aan

Audi onthult deze zomer de derde generatie van de Audi Q7. De grote SUV bouwt voort op meer dan twintig jaar succes en combineert veelzijdigheid,

Lees verder »