Audi Q7 3.0TDI 204 pk van de week bestelbaar

Deze week wordt de Q7 3.0TDI bestelbaar met de iets lichtere TDI motor die nu begint bij 204 pk en een prijsvoordeel heeft met de 240 pk van maar liefst 2600,- voordeliger.

Uiteraard zijn alle pakketten leverbaar op deze uitvoering en hij is het zelfde uitgerust als zijn iets pittigere broer.

De 3.0TDI is daar naast de standaard 240 pk met een verbruik van gecombineerd 7,4L/100 km en een Co2 uitstoot van 195 g/km te verkrijgen, met de 204 pk met een verbruik van gecombineerd 7,2L/100 km en een Co2 uitstoot van 189 g/km te verkrijgen. En dat betekent een B-label.

Dus Zakelijke lease klanten en particulieren, doe je voordeel ermee.

Gerelateerde artikelen

Nieuwe Audi RS 5: prestaties dankzij grensoverschrijdende samenwerking

De nieuwe Audi RS 5 laat zien hoe techniek, teamwork en vertrouwen leiden tot topprestaties. De nauwe samenwerking voor de aandrijflijnontwikkeling tussen Audi Sport in

Lees verder »

Four times triumph: Audi Concept C raises the bar

Audi sets new benchmarks with the Concept C. The study has received broad international recognition, confirming Audi’s creative and forward looking design approach. These accolades

Lees verder »

Porsche Carrera Cup Benelux straalt op zonnig Zandvoort

In de beste traditie van de ooit vermaarde Pinksterraces op Circuit Zandvoort bood de Porsche Carrera Cup Benelux het afgelopen weekend autosportspektakel van de bovenste

Lees verder »