Lamborghini Gallardo 0/10 Limited Edition in Singapore

Lamborghini in Singapore onthult de nieuwe Gallardo Limited Edition: de auto wordt geproduceerd in slechts 10 exemplaren, en gebaseerd om het 10 jarige aanwezigheid van de stier te vieren op deze rijke Aziatische markt.

Het project duurde 3 maanden. De 10 exemplaren, natuurlijk al allemaal verkocht, zijn alleen in zwart of wit kleurstelling met rode strepen op de zijkant te verkrijgen. De auto’s debuut valt samen met de lancering van de liefde “Lamborghini Singapore 10th Anniversary Charity Fund”: met de inzameling van een fractie van de prijs van deze limited edition is al bereikt dat 200.000 dollar zal worden toegekend aan studenten en minder bedeelden in Singapore.

Vreemd genoeg de motor die gebruikt wordt op deze speciale editie is de 5,2-liter V10, die ook gebruikt wordt op de Valentino Balboni, met 550 pk en 540 Nm koppel. De maximum snelheid is 320 km per uur en de ‘acceleratie van 0-100km/u vereist 3,9 seconden.

Via: Autoblog.it

Gerelateerde artikelen

Nieuwe generatie infotainment voor Porsche 911, Taycan, Panamera en Cayenne

Porsche introduceert een nieuwe generatie van het Porsche Communication Management (PCM) voor de 911, Taycan, Panamera en Cayenne. Een nieuw hardwareplatform, Porsche Digital Interaction en

Lees verder »

Pech met je Audi? Zo laat je hem veilig wegslepen

Een waarschuwingslampje, rook onder de motorkap of een auto die simpelweg niet meer start: pech overkomt ook de beste Audi. Op dat moment wil je

Lees verder »

Audi A2 e-tron in november al in Nederland tijdens exclusieve preview

Vanaf december staat de Audi A2 e-tron officieel bij de Nederlandse Audi dealers. Sinds zijn onthulling is de belangstelling voor deze zuinigste Audi ooit groot,

Lees verder »