Audi Sport Carbon Racefiets

PopUp595_446AL150013_small

Sportief design in een lichtgewicht constructie, is deze Audi op twee wielen: de Audi Sport Racefiets brengt het merk met de vier ringen voor de eerste keer een zeer geavanceerde carbon racefiets in een beperkte oplage op de markt. Audi biedt de Racefiets voor het eerst aan het publiek op de 85e Autosalon van Genève.


PopUp595_446AL150014_small

Audi heeft deze racefiets ontwikkeld in samenwerking met het bedrijf CarbonSports. Hij is uniek in zijn totale ontwerp. De kleur-concept is afkomstig van de Audi Concept Design Studio München. Het zadel is bedekt met Nappa leder, een detail van de nieuwe Audi R8. De 790 gram lichtgewicht frame en de wielen zijn gemaakt van carbon – carbon fiber wordt gebruikt T1000, die Audi al gebruikt voor de cockpit van de Audi R18 e-tron quattro. Het resultaat is een complete fiets van Audi Sport met een totaal gewicht van slechts 5,8 kg. De selectie is gelimiteerd met de nummers 1 tot 50.

PopUp595_446AL150015_small

De Audi Sport Racefiets is beschikbaar tegen een prijs van € 17.500.

PopUp595_446AL150016_small

Gerelateerde artikelen

Audi A6 e-tron nog begeerlijker: standaarduitrusting uitgebreid, aangescherpte prijzen en aantrekkelijker upgraden

Audi maakt de elektrische A6 e-tron nog begeerlijker. Standaard zijn de Edition basisversie en Advanced edition voortaan uitgerust met het aantrekkelijke Tech plus-pakket. Tegelijkertijd heeft

Lees verder »

Video: Audi Nuvolari gespot

De Audi Nuvolari is al geïntroduceerd in Monaco.Maar momenteel worden prototypen nog wereldwijd getest, onder meer op de Nürburgring en het Nardò testcentrum, om prestaties

Lees verder »

Video: Audi RS Q5 gespot

Ja echt hij komt eraan, de eerste RS Q5 van Audi.Met de motor van de RS 5, echt een dikke bom, met de dikke 6

Lees verder »