Woon-werkverkeer in Londen: 919 Hybrid LMP1 en de Panamera 4 E-Hybrid

800_low-panamera-4-e-hybrid-london-2016-porsche-ag

Porsche heeft de nieuwe Panamera 4 E-Hybrid op een ludieke manier rijdend getoond in Londen. Het vierde model van de nieuwe Panamera-lijn dat op de autotentoonstelling van Parijs wordt onthuld, reed dinsdagochtend in de vroegte door het centrum van de Britse hoofdstad vergezeld door de 919 Hybrid LMP1 met Mark Webber achter het stuur. De Panamera 4 E-Hybrid en de snelste hybride racewagen ter wereld demonstreerden hoe hybridetechniek zowel op het circuit als op de openbare weg is te gebruiken.

800_low-919-hybrid-panamera-4-e-hybrid-london-2016-porsche-ag2

Mark Webber, Porsche-fabrieksrijder en FIA-wereldkampioen in 2015, bracht achter het stuur van de 919 Hybrid het Le Mans-gevoel naar Londen door vanaf Park Lane naar de zuidoever van de Thames te rijden. Webber reed met de racer langs de wakker wordende Hyde Park Corner, Regents Street, Piccadilly Circus, Trafalgar Square en het Parliament Square alsof het een comfortabele personenwagen was.

1920_high-919-hybrid-panamera-4-e-hybrid-london-2016-porsche-ag2

Innovatieve technieken

Porsche sluist innovatieve technieken die op het circuit zijn beproefd consequent door naar zijn productiewagens. Porsche noemt dat in mooi Duits ´Rennsport mit Straßenzulassung´. Het meest recente resultaat van die filosofie is de nieuwe Panamera 4 E-Hybrid. Net als de succesvolle racer die Le Mans in 2015 en 2016 won, combineert de nieuwe Panamera een benzinemotor met een elektromotor die in perfecte harmonie samenwerken. Het resultaat van deze ultieme vorm van ‘E-Performance’ is meer vermogen, meer rijplezier en een verbeterde efficiëntie.

De nieuwe Porsche Panamera 4 E-Hybrid maakt zijn officiële publieksdebuut op de Mondial de l’Automobil die van 1-16 oktober in Parijs wordt gehouden. De levering start in april 2017.

Gerelateerde artikelen

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »

Dubbele dosis Porsche raceactie met tien Nederlanders op Zandvoort

Het zal vrijwel niemand ontgaan zijn: komend weekend is de Formule 1, voorlopig voor het laatst, te gast op Circuit Zandvoort voor de zesde editie

Lees verder »

Gijs van Lennep over ‘zijn’ Zandvoort: “Het Scheivlak is één van de mooiste bochten ter wereld”

Een test op Zandvoort met Ben Pon’s 904 GTS was ooit de sleutel tot de Porsche successen van Gijs van Lennep, en zijn carrière als

Lees verder »