718 Cayman GT4 RS: krachtigste Cayman aller tijden star of the show in LA

Porsche presenteert op de LA Auto Show (19-28 november) de 718 Cayman GT4 RS, het nieuwe topmodel binnen de 718-familie. Meer downforce en kracht dan de GT4 en een verder verlaagd gewicht zijn zaken die typisch RS zijn. Het resultaat is de meest compromisloze en krachtigste 718 aller tijden, die maximaal rijplezier levert. Hij legde de 20,6 kilometer lange ‘loop’ van de Nürburgring-Nordschleife af in 7:04,511 minuten. Daarmee is hij liefst 23,6 seconden sneller dan de 718 Cayman GT4 met PDK. Behalve de 718 Cayman GT4 RS viert ook de 718 Cayman GT4 RS Clubsport zijn debuut in Los Angeles.

Naast de topmodellen van de 718 beleven twee nieuwe uitvoeringen van de elektrische Taycan hun wereldpremière in Los Angeles: een nieuwe aandrijfvariant – een bijzonder sportieve versie die wordt gepositioneerd tussen de Taycan 4S en de Taycan Turbo – en een derde carrosserievariant die in Californië voor het eerst aan het publiek wordt getoond. De Panamera krijgt er eveneens een nieuwe uitvoering bij: de Platinum Edition, een speciale serie met een bijzonder hoogwaardige uitrusting.

Wereldpremière op 17 november

De onthulling van de vijf wereldprimeurs vindt plaats op 17 november om 05.00 uur Europese tijd, met Oliver Blume (voorzitter van de raad van bestuur van Porsche AG), Detlev von Platen (lid van de raad van bestuur voor verkoop en marketing) en Frank-Steffen Walliser (hoofd van de 911- en 718-serie). Ex-Formule 1-coureur en Porsche-merkambassadeur Mark Webber presenteert het event.

Voor vroege vogels is het Engelstalige evenement te volgen via www.NewsTV.porsche.de en de social-mediakanalen Facebook (www.facebook.com/porsche), YouTube (www.youtube.com/c/Porsche) en LinkedIn (www.linkedin.com/company/porsche-ag).

Gerelateerde artikelen

Four times triumph: Audi Concept C raises the bar

Audi sets new benchmarks with the Concept C. The study has received broad international recognition, confirming Audi’s creative and forward looking design approach. These accolades

Lees verder »

Porsche Carrera Cup Benelux straalt op zonnig Zandvoort

In de beste traditie van de ooit vermaarde Pinksterraces op Circuit Zandvoort bood de Porsche Carrera Cup Benelux het afgelopen weekend autosportspektakel van de bovenste

Lees verder »

Audi A2 e-tron: efficiency getest in extremen

Dit najaar onthult Audi de A2 e-tron: een volledig elektrisch entry-level model dat premium elektrische mobiliteit breder toegankelijk maakt. De afgelopen maanden legden prototypen in

Lees verder »