Europa’s beste Audi-professionals op het gebied van techniek en service komen uit Nederland

  • Nederlands Audi-team zet topprestaties neer tijdens jaarlijkse Audi Twin Cup finale

Nederland heeft hoge ogen gegooid tijdens de internationale Audi Twin Cup 2022, de wereldwijde competitie voor Audi-professionals op het gebied van techniek en service. ‘The Dutch Lions’ uit Nederland was het beste team uit Europa en haalde een tweede plek in het overall klassement, net achter het winnende team ‘Matrix Northern Lights’ uit Canada. De derde plaats werd ingenomen door het team ‘Fiersome’ uit de VS. In totaal streden 20 nationale teams om een plek op het erepodium. Aan de zinderende finale gingen nationale kwalificatierondes vooraf, waaraan in totaal 1.759 teams uit 24 landen deelnamen.

Audi Twin Cup Internationale Finale 2022

De Audi Twin Cup is een jaarlijks gehouden competitie voor het wereldwijde netwerk van monteurs en service adviseurs. Het 6-koppige Nederlandse team, ‘The Dutch Lions’, bestond uit de twee beste Nederlandse teams die eerder dit jaar de nationale finale van de competitie hadden gewonnen: het technische team van Audi-dealer Auto Poppe uit Goes en het service team van Audi-dealer Pouw uit Rijssen.

De praktijkgerichte internationale finale werd gehouden op de Audi Campus in München. De teams werden er getest op hun technische expertise met speciaal voor dit doel geprepareerde auto’s en ook uitgedaagd om hun knowhow te tonen op het gebied van service en advies.

Gerelateerde artikelen

‘Audi Revolut F1 Team’: de officiële naam van Audi’s Formule 1-team

Het Audi Revolut F1 Team heeft zijn officiële naam en logo onthuld. Daarbij kondigde het team de datum en locatie aan voor de officiële teamlancering,

Lees verder »

Performance in de vrieskou: De ultieme wintervoorbereiding voor elke Porsche

Ontdek hoe het kiezen van speciaal ontworpen winterwielen– en bandensets van Porsche de prestaties van het voertuig kunnenverbeteren, de efficiëntie kan verhogen en voor een veiligere rit kan zorgen. Als

Lees verder »

Porsche introduceert exclusieve 911 GT3 90 F. A. Porsche als ode aan visionaire ontwerper

Vandaag zou Ferdinand Alexander (F.A.) Porsche negentig jaar zijn geworden. Ter nagedachtenis aan de visionaire ontwerper heeft Porsche Sonderwunsch daarom een speciaal cadeau samengesteld: de

Lees verder »