ABT R8 tegen Voetballer en Atleet

De techniek van de ABT R8 tegen de Atleet en de voetballer, wie is sneller?
De ABT R8, die wordt gereden door de motorsport professional Christian Abt, met 530 pk en de R-tronic op de dubbele sprint van 140 meter.

Zij willen niet een maar twee tegenstanders verslaan: De eerste heet Marcus Steegmann een voetballer. En de tweede tegenpartij is de atleet Sebastian Ernst.
Vanavond vanaf 19.00 uur weten we de uitslag, dus als u digitale tv heeft weet men het antwoord van “GALILEO” in zijn spectaculaire test. Wel de moeite waard!

Wanneer: Maandag, 1 September, tijd 19:10uur
Programma: Galileo
Zender: ProSieben

Source: ABT

Gerelateerde artikelen

Wereldprimeur in de Audi Q9: een gebogen digitale OLED lichtunit

De Audi Q9 markeert het productiedebuut van een technologische wereldprimeur. Voor het eerst in de auto-industrie maakt de Audi Q9 namelijk gebruik van een driedimensionaal

Lees verder »

Audi vernieuwt Q3 line-up en introduceert 150 kW sterke e-hybrid

Audi heeft het leveringsgamma voor de Q3 per direct vernieuwd en verder uitgebreid. Het belangrijkste nieuws is het debuut van de nieuwe 150 kW (204

Lees verder »

Handwerk: zo komt de GT3 Bergsport tot leven in Zuffenhausen

Lang voordat de GT3 Bergsport de haarspeldbochten van een Alpenpas bedwingt, begint zijn reis al in Zuffenhausen. Fotograaf Stefan Bogner volgde de productie van deze

Lees verder »