TurboArt Audi S4: 740 pk en de snelste!

De Duitse Tuners van TurboArt zijn er in geslaagd meer dan 700pk uit deze Audi S4 te kietelen. De TurboArt Audi S4 is herbouwd als een Audi RS4/B5 en daarbij is ook het gewicht teruggebracht tot 1513 kilogram. Om als deze paarden op het wegdek over te kunnen brengen is ook gebruik gemaakt van de Bilstein B16 PSS9 set.


Verder zitten er nu BBS CH BE wielen met Dunlop SportMaxx GT-banden onder de TurboArt Audi S4. Voor veiligheid en torsiestijfheid zorgt een rolkooi en de Recaro kuipstoelen zorgen voor een vaste zit.

Gedurende de testritten op het Papenburg circuit in Duitsland, lukte het de TurboArt Audi S4 om een officieel getimede 0-300km/u tijd te realiseren van slechts 26,94 seconden.

Op dit moment is het AudiBlog.nl nog niet duidelijk welke motormodificaties TurboArt heeft gedaan om zoveel vermogen te creëren.

Hier de video;

En nog wat meer informatie en afbeeldingen van TurboArt

Gerelateerde artikelen

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »

Dubbele dosis Porsche raceactie met tien Nederlanders op Zandvoort

Het zal vrijwel niemand ontgaan zijn: komend weekend is de Formule 1, voorlopig voor het laatst, te gast op Circuit Zandvoort voor de zesde editie

Lees verder »

Gijs van Lennep over ‘zijn’ Zandvoort: “Het Scheivlak is één van de mooiste bochten ter wereld”

Een test op Zandvoort met Ben Pon’s 904 GTS was ooit de sleutel tot de Porsche successen van Gijs van Lennep, en zijn carrière als

Lees verder »