Lamborghini Reventón te koop

Stel je bent een verzamelaar..of je bent miljonair of je wint wat..of je bent erg goed in wat je doet. En je denkt, ik moet mezelf verwennen met iets echt exclusiefs.
Wij hebben hem gevonden, en er zijn er slechts 20 van deze prachtige – en brute machine’s gemaakt. Hij is te koop voor US-Dollar 1.900.000,- dus in euro’s lijkt het net iets minder. Heb je toch nog een voordeelgevoel bij zo’n prijs.


Wij van AudiBlog zouden het leuk vinden om er tegen die tijd een exclusief verslag van te mogen maken, dus koper, wij houden ons aanbevolen!

Klik voor meer informatie over deze aanbieding op de link: Silicon Valley Autogroup

3 reacties

  1. ik bied € 1000,- voor deze auto ( op schaal 1:1 )
    en de verzekering geef ik aan u

Gerelateerde artikelen

Audi Nuvolari: Audi’s eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving

Met de Nuvolari onthult Audi zijn eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving. Met 1.001 pk en een topsnelheid van meer dan 350 km/u wordt de Nuvolari

Lees verder »

Twee Porsche 911 GT3 R aan de start van Le Mans in historische kleurstelling uit 1951

Porsche gaat tijdens de aanstaande 24 uur van Le Mans samen met het Manthey klantenteam voor de derde opeenvolgende klasse-overwinning. De 94e editie van de

Lees verder »

Audi kondigt derde generatie van de Q7 aan

Audi onthult deze zomer de derde generatie van de Audi Q7. De grote SUV bouwt voort op meer dan twintig jaar succes en combineert veelzijdigheid,

Lees verder »