Audi R8 van PPI de Razor GTR

ppirazorgtr1 
Na de Razor R8 van PPI afgelopen jaar introduceren ze nu hun Top versie de PPI Razor GTR.
De nadruk ligt op een snellere en lichtere variant
Hij is motorisch aangepast met een compressor en een sport luchtfilter en een high performance uitlaatsysteem van RVS.

100jaar-logo-auto
ppirazorgtr3
Het resulteert in 580pk en 600nm, het gewicht is van 1580kg naar 1330kg gebracht, het resulteert in 332km/u en van 0 naar 100 in 3,7sec.

Aan een opvallende uiterlijk heb je niet te kort bij de Razor GTR. Door een widy body een nieuwe bumper partij voor, side skirts en Achterbumper met extra lucht sleuven. En de finish in touch een grote achter spoiler. Alle delen zijn gemaakt van Carbon fiber.
ppirazorgtr2
Voor de banden liefhebbers hij staat voor op 225 en achter op 325 banden om 19 inch velgen. Natuurlijk heb je bij al dit geweld ook nieuwe groter remschijven. En voor het comfort of sportief rijgedrag heeft men een hydraulische verstelbare vering systeem gemaakt.

Meer informatie: PPI

Gerelateerde artikelen

Audi A2 e-tron: efficiency getest in extremen

Dit najaar onthult Audi de A2 e-tron: een volledig elektrisch entry-level model dat premium elektrische mobiliteit breder toegankelijk maakt. De afgelopen maanden legden prototypen in

Lees verder »

Heersers van de Nordschleife: Porsche 911 Turbo S ontmoet bijzondere Volkswagen Golf GTI

Een Volkswagen Golf GTI Clubsport EDITION 50 en een Porsche 911 Turbo S hebben niets met elkaar te maken, zou je denken. Mis. Dit zijn

Lees verder »

Waarom is het transaxle-concept van Porsche vandaag de dag nog steeds zo fascinerend?

Een succesvolle sportwagen kenmerkt zich door dynamiek en balans. De transaxle architectuur van Porsche zette nieuwe maatstaven. Principes als balans tussen werk en privé, evenwicht

Lees verder »