Heffner Performance komt met een Audi R8 V8 en V10 met ca. 726 pk????

2010r8light

Coming soon. De extra power boost van Heffner.
Of te wel in ontwikkeling: de Audi R8 en R8 V10 van Heffner Performance.
Van de standaard 420 PK van de V8 en de V10 met 525 PK zullen ze met hun eigen turbo(‘s?) snel 726 pk of meer halen. Uiteraard voor de 8 cilinder iets minder PK’s. Ze zijn hem volop aan het testen en we hebben al een testvideo met geluid en beeld. Een teaser dus.
Met de LP 560-4 gaan ze tot 1050 pk en dat is allemachtig veel.
Die trekt de straatstenen er uit, daarna wel even asfalt plakken.

Hier de video


Meer info: Heffner Performance

Gerelateerde artikelen

Online winkelen voor auto-enthousiastelingen ontdekt

Het is zaterdagochtend, halfacht. De garagedeur zwaait open en de lucht van motorolie en rubber prikkelt je neus. Eindelijk heb je tijd voor dat project:

Lees verder »

Porsche presenteert toekomstige 975 RSE Formule E-raceauto

Een nieuw hoofdstuk in de volledig elektrische autosport: met de 975 RSE presenteert Porsche zijn toekomstige Formule E-raceauto. De elektrische raceauto voldoet aan de regels

Lees verder »

Audi RS 5: benchmark in rijdynamiek en rijplezier dankzij Dynamic Torque Control

De nieuwe Audi RS 5 wordt aangedreven door een modulaire high-performance plug-in hybride aandrijflijn. Een compleet nieuw achterdifferentieel met elektromechanische torque vectoring bezorgt het nieuwe

Lees verder »