Peugeot blokkeert deelname Audi R15 op Sebring

De rivaliteit tussen de toppers in de endurance racerij, Audi en Peugeot, is weer eens opgelaaid. Audi hoopte met een licht aangepaste Audi R15 deel te kunnen menen aan de 12 uur van Sebring, maar Peugeot heeft hier bezwaar tegen. Beide merken betwisten elkaar al jaren met sterke F1 rijders. Audi wilde de R15, die in 2009 debuteerde, voorzien van nieuwe motoren om deel te nemen aan de seizoensopener van de ALMS in maart. Alle concurrenten moesten dit plan echter goedkeuren en alleen Peugeot stemde tegen.

Lees verder op RaceXpress

2 reacties

  1. Hoe dit te interpreteren? Dat P het in zijn broek doet? Of gewoon dwarsliggen??

Gerelateerde artikelen

Online winkelen voor auto-enthousiastelingen ontdekt

Het is zaterdagochtend, halfacht. De garagedeur zwaait open en de lucht van motorolie en rubber prikkelt je neus. Eindelijk heb je tijd voor dat project:

Lees verder »

Porsche presenteert toekomstige 975 RSE Formule E-raceauto

Een nieuw hoofdstuk in de volledig elektrische autosport: met de 975 RSE presenteert Porsche zijn toekomstige Formule E-raceauto. De elektrische raceauto voldoet aan de regels

Lees verder »

Audi RS 5: benchmark in rijdynamiek en rijplezier dankzij Dynamic Torque Control

De nieuwe Audi RS 5 wordt aangedreven door een modulaire high-performance plug-in hybride aandrijflijn. Een compleet nieuw achterdifferentieel met elektromechanische torque vectoring bezorgt het nieuwe

Lees verder »