
Het is zeer waarschijnlijk dat er productie komt van de Audi R4 en zal het levenslicht zien in 2014.
De Audi R4 is de een midden motor concept, maar is korter en lager dan de TT, en het zal ook achterwielaandrijving krijgen.
Wat interessant was is het prototype e-Tron de motor, natuurlijk, maar de elektromotor zal geen optie zijn wanneer het model in productie gaat.
De motor van de R4 is mogelijk een 4-cilinder turbo 2.0T met 265 of 300 pk, een supercharged V6 met 300 of 330 pk of een 335 pk 5-cilinder turbo.
Het is nog te vroeg om conclusies te trekken over dit model, maar zeker als het gaat om de lijnen zijn er al goede ideeën waar het heen moet gaan.
En zijn varianten met een elektrische motor / hybride, een model dat deze motor een voorschot zal zijn voor de rest van het assortiment.
Bron: Road en Track.
Dit delen:
- Delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
- Afdrukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
- Share op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Delen op LinkedIn (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
- Delen op Reddit (Wordt in een nieuw venster geopend) Reddit
- Delen op Tumblr (Wordt in een nieuw venster geopend) Tumblr
- Delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
- E-mail een link naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Delen op Pinterest (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest





