Borgwarner levert Audi nieuw type bougies

Borgwarner Beru Systems is de exclusieve leverancier geworden van bougies voor de volgende generatie Audi met 1.8 en 2.0 liter TFSI motoren.

 De nieuwe bougie kan door een nieuwe aansluiting met de bobine nog hogere voltages aan dan oorspronkelijk het geval was. Borgwarner heeft de bougies speciaal voor deze motoren in samenwerking met de VAG-groep ontwikkeld.

 

De nieuwe motoren worden nu al gebruikt in de recentelijk gelanceerde A4 en zullen op korte termijn ook de motoren in de A5, A5 Sportback en A5 Cabriolet vervangen. Verwacht wordt dat de nieuwe viercilindermotoren in de toekomst ook in andere VAG-producten toegepast zullen worden.

Via: Autokompas

Gerelateerde artikelen

Bastiaan Woudt transformeert Porsche tot minimalistisch kunstwerk

In de studio met Bastiaan Woudt draait alles om licht, verstilling en karakter. Dit keer stond daar geen model, artiest of acteur voor de lens,

Lees verder »

Theo Oeverhaus controleert seizoensstart Porsche Mobil 1 Supercup in Monaco

Relatief laat is ook het seizoen in de Porsche Mobil 1 Supercup, de top van de internationale merkencompetities van Porsche, van start gegaan. De ouverture

Lees verder »

Audi Nuvolari: Audi’s eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving

Met de Nuvolari onthult Audi zijn eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving. Met 1.001 pk en een topsnelheid van meer dan 350 km/u wordt de Nuvolari

Lees verder »