Lamborghini Avantador Prindiville

Prindiville de uit Londen afkomstige tuner gaat een fraai pakket maken voor je Avantador.
Met nog meer carbon delen die ze vervangen van de orginele delen aan de auto die hem lichter en stoerder maken.
Ook verzorgen ze een titanium uitlaat systeem die ook weer lichter is dan het orgineel onder je auto.


Vele delen vervangen ze en daar schijnt de auto lichter van te worden. Maar ook de binnenzijde kan deze tuner vervangen voor nog aparte delen en helemaal je interieur op jouw smaak samestellen.

En zo krijg je een nog zeldzamer Lamborghini voor je deur.

Kijk hier baar de video hoe ze de standaard Avantador aanpassen aan de Prindiville look.

Bron: Prindiville

Gerelateerde artikelen

Audi A6 Avant e-tron categoriewinnaar VZR EV van het Jaar-verkiezing

Tijdens de EV van het Jaar 2026-verkiezing van de Vereniging Zakelijke Rijders (VZR) is de Audi A6 Avant e-tron uitgeroepen tot winnaar van de categorie

Lees verder »

Vernieuwde Audi Q4 e-tron: premium upgrade voor een elektrische bestseller

Audi heeft zijn elektrische bestseller vernieuwd. Dankzij tal van geavanceerde, slimme functies en een nieuw interieur met de ‘digital stage’, intuïtieve bediening en een overvloed

Lees verder »
Audi

Online auto importeren: wanneer loont het, wanneer niet?

Begin niet bij de mooiste foto’s, maar bij info die je proces dichttimmert: documenten, een herleidbare historie en punten die je later simpel kunt checken.

Lees verder »