Audi Q6 by Theo

16040815365_a7f1b4db09_b

Audi komt met meer SUV modellen uit.
Van de Q3, Q5, Q7 zijn ze al op de markt en de Q7 krijgt is vanaf juni in de tweede generatie op de markt. Maar ook de Q1 en de Q8 zijn reeds bevestigd. Maar er is meer ruime zoals de Q6 en Q9.
Theo heeft een kruising van de Q5 en de Q7 gemaakt naar een fraai gelijnde sportieve SUV.


Om de lijn compleet te maken is er misschien sprake nog van de invulling voor de Q2 en Q4, maar deze namen zijn nog niet mogelijk daar de Fiat groep deze namen heeft.

15421159363_7170a298fb_b

Via: Theophilus Chin

Gerelateerde artikelen

Audi A6 e-tron nog begeerlijker: standaarduitrusting uitgebreid, aangescherpte prijzen en aantrekkelijker upgraden

Audi maakt de elektrische A6 e-tron nog begeerlijker. Standaard zijn de Edition basisversie en Advanced edition voortaan uitgerust met het aantrekkelijke Tech plus-pakket. Tegelijkertijd heeft

Lees verder »

Video: Audi Nuvolari gespot

De Audi Nuvolari is al geïntroduceerd in Monaco.Maar momenteel worden prototypen nog wereldwijd getest, onder meer op de Nürburgring en het Nardò testcentrum, om prestaties

Lees verder »

Video: Audi RS Q5 gespot

Ja echt hij komt eraan, de eerste RS Q5 van Audi.Met de motor van de RS 5, echt een dikke bom, met de dikke 6

Lees verder »