EU Parlementsvoorzitter maakt autonome rit in Audi A7 Sportback

800_a7piloteddrivingconcept1

Voorzitter Martin Schulz van het Europees Parlement was recent te gast bij Audi AG in Ingolstad. Hij maakte een testrit op de Duitse Autobahn met de Audi A7 piloted driving concept, die geheel autonoom rijdt.

Schulz sprak eerst met de directie en ondernemingsraad van Audi en kreeg een rondleiding door de fabriek, waarbij hij de innovatieve productietechnologieën van Audi Smart Factory bewonderde.

Baanbrekend
De baanbrekende technologie van autonoom rijden biedt alle verkeersdeelnemers meer veiligheid, maakt rijden comfortabeler en draagt eraan bij dat de infrastructuur efficiënter wordt gebruikt. De conceptauto met de naam Jack overtuigde parlementsvoorzitter Schulz met passend rijgedrag in allerlei situaties en een zeer interactieve rijstijl.

Gerelateerde artikelen

Porsche Classic Communication Management: moderne connectiviteit voor je klassieke of youngtimer Porsche

Porsche Classic brengt voor liefhebbers van de iconische klassiekers en youngtimers van Porsche het beste van twee werelden samen. Met het Porsche Classic Communication Management

Lees verder »

Eén miljoenste Porsche Macan uit Leipzig rolt van de band

De Porsche fabriek in Leipzig heeft deze week zijn één miljoenste Macan geproduceerd. Sinds 2013 rolt de Porsche Macan in Leipzig van de productielijn en

Lees verder »

Audi Charge & Drive: speeddaten met de nieuwste Audi modellen tijdens het snelladen

Audi lanceert met ‘Audi Charge & Drive’ deze week de ultieme wachtverzachter voor automobilisten die hun auto laden bij diverse vestigingen van Fastned. In plaats

Lees verder »