Jarige Porsche 928 viert feest

De Porsche Club 928 Nederland viert op zaterdag 1 april in samenwerking met Porsche Centrum Rotterdam een feestje ter gelegenheid van veertig jaar 928. De organisatie verwacht meer dan tachtig 928’s bij de dealer aan de Landaulettestraat in Rotterdam.

De Porsche 928 werd in maart 1977 tijdens de Autosalon van Genève voor het eerst aan het publiek getoond. De eerste modellen stonden in augustus 1977 in de showroom van de Nederlandse dealers. De laatste 928 liep in 1995 van de band. Nu, veertig jaar na de introductie, is de 928 een begeerlijke klassieker en neemt de belangstelling voor de transaxle met z’n dikke V8 explosief toe.

Het verjaardagsfeestje op 1 april is vrij toegankelijk voor iedereen met een hart voor de Porsche 928. Een jury verkiest van 10.30 uur tot 15.00 uur het mooist aanwezige exemplaar. De Porsche Club 928 Nederland presenteert de historie van deze markante Porsche en de 928’s rijden in Rotterdam rond. Experts geven toelichting op de techniek en Porsche Centrum Rotterdam reikt aan clubleden geboortecertificaten van hun Porsche 928 uit.

Meer informatie via www.porscheclub928.nl

Gerelateerde artikelen

Aantrekkelijk introductievoordeel op Audi exclusive lak voor nieuwe Audi Q3

Individualiteit is de ultieme vorm van luxe. Met Audi exclusive biedt Audi nu ook in Nederland een wereld waarin persoonlijke voorkeuren tot leven komen. Van

Lees verder »

De superieure alleskunner onder de sportwagens: de Porsche 911 Turbo S

Porsche presenteert het nieuwe, absolute topmodel binnen de 911 modellijn. Voorzien van een innovatieve biturbo aandrijflijn met T-Hybrid technologie is de nieuwe 911 Turbo S

Lees verder »

Knappe overwinning voor Wouter Boerekamps in Porsche Mobil 1 Supercup

De toch al indrukwekkende erelijst van Nederlandse racewinnaars in de Porsche Mobil 1 Supercup, de hoogste klasse in de internationale Porsche merkencups, is nog verder

Lees verder »