Jarige Porsche 928 viert feest

De Porsche Club 928 Nederland viert op zaterdag 1 april in samenwerking met Porsche Centrum Rotterdam een feestje ter gelegenheid van veertig jaar 928. De organisatie verwacht meer dan tachtig 928’s bij de dealer aan de Landaulettestraat in Rotterdam.

De Porsche 928 werd in maart 1977 tijdens de Autosalon van Genève voor het eerst aan het publiek getoond. De eerste modellen stonden in augustus 1977 in de showroom van de Nederlandse dealers. De laatste 928 liep in 1995 van de band. Nu, veertig jaar na de introductie, is de 928 een begeerlijke klassieker en neemt de belangstelling voor de transaxle met z’n dikke V8 explosief toe.

Het verjaardagsfeestje op 1 april is vrij toegankelijk voor iedereen met een hart voor de Porsche 928. Een jury verkiest van 10.30 uur tot 15.00 uur het mooist aanwezige exemplaar. De Porsche Club 928 Nederland presenteert de historie van deze markante Porsche en de 928’s rijden in Rotterdam rond. Experts geven toelichting op de techniek en Porsche Centrum Rotterdam reikt aan clubleden geboortecertificaten van hun Porsche 928 uit.

Meer informatie via www.porscheclub928.nl

Gerelateerde artikelen

Audi Q6 e-tron vernieuwd, rijker uitgerust en aantrekkelijker geprijsd

Audi heeft de Q6 e-tron voor het nieuwe modeljaar op tal van fronten vernieuwd, met geavanceerde technologie, nieuwe functies en nog meer kracht voor de

Lees verder »

Visit Qatar welcomed by the future Audi F1 Team as a new principal partner

The future Audi F1 Team has announced that Visit Qatar will become a principal partner upon the team’s entry into the FIA Formula 1 World

Lees verder »

Updates for five Audi model series: more emotion, comfort, and features in store

Audi models based on the Premium Platform Electric (PPE) and Premium Platform Combustion (PPC) will receive a comprehensive hardware and software update at the start

Lees verder »