Duitse topclub FC Bayern meets Audi e-tron

  • Duitse voetbalkampioenen ervaren eerste volledig elektrische Audi SUV
  • Interactief evenement voor spelers en coaches van FC Bayern op de luchthaven van München

Bundesliga voetbalclub FC Bayern heeft deze week de spelersbus tijdelijk verruild voor de nieuwe Audi e-tron. De bestuursleden, coaches en spelers van de Duitse voetbalkampioen kregen op de luchthaven van München de mogelijkheid om de veelzijdige elektrische SUV zelf te ervaren. FC Bayern is een van de eerste partners van Audi die deze mogelijkheid werd geboden.

Hoewel de tweede helft van het Bundesliga-seizoen al is gestart, namen de voetballers van de bekendste en meest succesvolle voetbalclub van Duitsland ondanks de gevulde agenda’s uitgebreid de tijd om de autofabrikant te ontmoeten voor het event ‘FC Bayern meets Audi e-tron’. Audi’s eerste volledig elektrische seriemodel zal de komende weken op de Europese markt worden geïntroduceerd. De FC Bayern-sterren konden als een van de eersten een proefrit met de SUV maken.

Audi heeft sinds 2002 een nauwe samenwerking met het Duitse topteam. “Zowel Audi als FC Bayern staan ​​voor innovatie, technologie en duurzame ontwikkeling – net als de Audi e-tron,” zegt Thomas Glas, hoofd van Sports Marketing bij AUDI AG. “Dit evenement op de luchthaven van München is de perfecte gelegenheid om de e-tron en zijn innovatieve technologieën aan het team te tonen voordat we de auto aan onze klanten gaan uitleveren.”

Audi maakte voor het evenement gebruik van de Audi e-tron Meteorit, een gebouw met meerdere verdiepingen tussen de terminals 1 en 2 van vliegveld München. Het team van FC Bayern nam deel aan verschillende activiteiten met de e-tron, waarna er een groepsfoto werd gemaakt. De spelers toonden hun vaardigheden door deel te nemen aan een e-scooter hindernisbaan en een op afstand bestuurde e-tron modelauto-competitie. Ze volgden ook een rijopleiding in e-tron-voertuigen in het dynamische Audi Training Center op de luchthaven van München.

Gerelateerde artikelen

Audi introduceert als eerste native Spotify-app in de auto

Audi introduceert als eerste automerk de native Spotify-app in de auto. Dankzij de integratie met Android Automotive OS draait de nieuwe Spotify in-car app rechtstreeks

Lees verder »

Hoe je door brand beschadigde Porsche modellen omtovert tot glas-in-loodkunst? Zo!

Toen de glas-in-loodkunstenaar Ben Tuna uit LA een roestige Porsche 911 kocht, had hij geen idee dat die hem zou inspireren om een door brand

Lees verder »

Audi to establish first U.S. production site in Georgia, investing $4 billion and creating 4,500 jobs

Audi is taking a major step in its global growth strategy with plans to establish its first U.S. production site in Georgia. The company intends

Lees verder »