Audi TT impressie

j4ao

 

 

 

 

 

 

 

 

Hij wordt weer stoer en zowel van binnen als buiten compleet vernieuwd.
Met een heel nieuw gezicht en van opzij echt de TT, en de achterzijde weer lekker dik.

We moeten nog ruim tot november moeten wachten, maar de nieuwe TT  zal weer een zeer begeerlijke coupe worden.
Lichter sneller en zuiniger. De TT Roadster zal dan een half jaar later volgen.

Van binnen krijgt ie de elementen mee van de quattro concept, dus een digitaal instrumentarium maar ook weer de ronde lucht roosters met daarin de airco bediening verwerkt. Een prachtig nieuw sport stuur maakt dat de TT anno 2014 bij vele liefhebbers weer op het verlanglijstje komt te staan.

 

Dank voor de impressie van Hansson.

Gerelateerde artikelen

Zo werkt het Porsche Wireless Charging System in de nieuwe Porsche Cayenne

Parkeer je voertuig en laad het op – contactloos. Voor mobiele telefoons en andere apparaten is geen gewenning meer nodig, nu werkt het ook voor

Lees verder »

Porsche introduceert nieuwe, volledig elektrische Cayenne en Cayenne Turbo

Met de introductie van de volledig elektrische Cayenne luidt Porsche een geheel nieuw tijdperk in. De nieuwe Cayenne verenigt het bekende, sportieve Porsche DNA met

Lees verder »

AutoWeek over de Audi e-tron GT quattro: ‘verrassend rationele EV-krachtpatser

Recent maakte AutoWeek testredacteur Lars Krijgsman kennis met de Audi e-tron GT quattro. “Een ‘instapper’ van Audi’s elektrische vlaggenschip druist in tegen elke vorm van ratio.”

Lees verder »