3de Generatie Audi TT door “Raffaello Bruno”.

Zonder twijvel komt er een mooie opvolger van de huidige TT. Hier is de 3de generatie van de Audi TT door getekent “Raffaello Bruno”.

Weer strakker, platter en stoerder wordt de volgende next gen. Een lekkere stoere Audi voor de man of vrouw. Want hij blijft een sportieve look houden en natuurlijk veel liefhebbers zijn er gek mee.


Wat lijn voering van de E-tron zit er in verwerkt in een totaal nieuw gemaakt model van de TT. Ik persoonlijk vind dit een mooie schets.

Van Raffaello Bruno

Gerelateerde artikelen

Zo maak je jouw garage klaar voor de auto van de toekomst

Een moderne Audi is allang niet meer alleen een auto. Het is een connected machine die communiceert met je telefoon, oplaadt terwijl je slaapt en

Lees verder »

Porsche 911 Challenge: nieuwe instap in de racerij

Porsche breidt zijn aanbod voor de klantensport uit met de nieuwe 911 Challenge. Deze racer combineert het karakter en een groot deel van de techniek

Lees verder »

Porsche tilt high-end audio met galliumnitride naar een nog hoger niveau

Lichter, compacter en krachtiger! Als eerste automerk ter wereld brengt Porsche een high-end audiosysteem met galliumnitride-technologie op de markt. Galliumnitride (GaN) is een halfgeleidermateriaal dat

Lees verder »