Audi R4 komt wel.


Audi R4 komt niet lezen we overal, maar wij hebben berichten uit officiele bron van wel.

Bij ons lijst van planningen, in de nieuwe lijst van vandaag staat de R4 voor 2011 op de rit.
Mensen die zich verheugen op de komst van de compacte R8 kunnen dus de Audi R4 compact super sportwagen tegemoet zien.

Van deze R4 zouden volgens de geruchten op jaarbasis rond de 30.000 exemplaren uit de fabriek moeten rollen.

Boze tongen beweren dat de op handen zijnde overname door Porsche ook een rol speelt bij de beslissing om niet met een R4 te komen. Een auto als deze R4 zou de Cayman (en als cabriovariant ook de Boxster) te veel in het vaarwater zitten, zeggen ze.

Wij zien hem vooral als concurrent voor de Z4 en de Alfa Spider en Porsche Cayman bijvoorbeeld. Maar vooral voor veel klanten betaalbaar en bereikbaar, en Audi rijden.

Maar ook voor de toekomst is de Audi R4, omdat de auto industrie de Co2 produktie uitstoot voor auto’s moet verlagen, en Audi toch graag Progressive  Sportif en Sophisticated auto’s wil blijven maken voor de klant. Die graag ook sportieve produkten wil blijven behouden.

Gerelateerde artikelen

Audi Q7 eerste auto ooit met een score van 100 procent in Euro NCAP ‘Post Safety Crash’ veiligheidstest

De nieuwe Audi Q7 heeft de maximale score van vijf sterren behaald in de Euro NCAP veiligheidstests. Audi is bovendien de eerste fabrikant die met

Lees verder »

Milan Marczak kampioen Porsche Carrera Cup Benelux, rookietitel voor Joep Muller

Met een absolute galavoorstelling tijdens het zesde en afsluitende raceweekend van het seizoen met twee pole-positions, twee overwinningen en twee keer de snelste raceronde sloot

Lees verder »

“Winnen in Zandvoort was echt een kippenvelmoment”

Als eerste Nederlandse coureur ooit mag hij zichzelf Porsche Junior noemen. De pas 20-jarige Flynt Schuring beloonde de support van Porsche Motorsport meteen door dit

Lees verder »