Afhalen A4 Avant in Neckarsulm

De Fabrieks afhaling van je eigen bestelde Audi, afgelopen vrijdag mocht de familie Schoenmakers hun Nieuwe A4 Avant afhalen.

Je kunt je eigen Audi afhalen bij de fabriek, bij aankoop van je Audi bij de dealer betaal je een klein bedrag om je nieuwe Audi zelf af te halen. Na het bouwen van de auto krijg je bij de dealer de kenteken platen onder je arm mee , en je reist af naar Ingolstadt of Neckarsulm.

Daar wordt je ontvangen en men checkt je in.

Hierna volgt een fabrieks bezoek en je kunt zien hoe de Audi’s gebouwd worden.
Na deze eerste ronde van de rondleiding, krijgt men een lunch aangeboden, zie de foto’s.

Na de lunch is het mogelijk om de Audi showroom te gaan bezoeken, waar alle Audi modellen staan tentoongesteld. En kan men zich vergapen aan al het moois o.a. Historische wagens, Velgen, Audi Exclusive, een een shop met allerlei leuke Audi spullen.

Hierna is het de beurt aan je eigen Audi. Na uitleg van de wagen mag je hem meenemen naar huis.

Dus de eerste proefrit kan beginnen. Het is erg leuk en aan te raden om dit zeker een keer te doen. Ik zou zeggen welkom in de Audi wereld.

Met dank aan de Fam Schoenmakers.

Gerelateerde artikelen

Audi Q9: eerste kijkje in het interieur van een nieuw topmodel

Er zijn auto’s waarvan de innerlijke kwaliteiten meer zeggen dan indrukwekkende prestatiecijfers. De Audi Q9 – Audi’s eerste grote full-size SUV – is er zo

Lees verder »

Vernieuwde Audi Q4 e-tron: standaard nog completer, nu te bestellen vanaf € 45.990

Met ingang van vandaag is de vernieuwde Audi Q4 e-tron te configureren op Audi.nl en te bestellen bij de Nederlandse Audi dealers. Zowel uiterlijk als

Lees verder »

Porsche Taycan Turbo GT met Manthey Kit klokt nieuw Nordschleife-record voor elektrische productieauto’s

Porsche leverde voor veel GT-modellen al een speciaal voor het circuit ontwikkelde Manthey Kit. Nu introduceert Porsche voor het eerst een vergelijkbare kit voor een

Lees verder »