Audi: Uitvinder van het jaar 2008

Audi heeft de prijs voor de Europese uitvinder van het jaar 2008 gekregen. Terecht, vinden wij!

Audi wint vanwege:

–          hoge waardering voor de Audi Space Frame technologie

–          Europees Patent Bureau eert Audi’s lichtgewicht aluminium design

–          Audi concept reduceert succesvol het brandstofverbruik

Het Europese Patent Bureau heeft AUDI AG benoemd als uitvinder van het jaar. Deze eer wordt gegund aan bedrijven van welke de ideeën een significante bijdrage hebben geleverd voor de Europese economische groei positie. Audi kreeg de eer voor de uitvinding van haar Audi Space Frame technologie (ASF).

Günter Verheugen, vice president van de Europese Commissie, eerde de winnaars. “De Europese Uitvinders van het jaar 2008 hebben waarlijk goede innovaties ontwikkeld”

De onderscheiding is voor de derde maal uitgereikt, en heeft als doel Europa’s image als continent van innovaties op de kaart te zetten”.

“Deze onderscheiding is een bewijs van onze leiding in de lichtgewicht aluminium design technologie, een gebied dat extreem belangrijk is voor de automobiel industrie”, aldus AUDI-baas Rupert Stadler. De ASF technologie van het merk met de vier ringen, heeft de andere patent mededingers in de categorie “Industrie”, ruimschoots verslagen.

Bron: Audi

Gerelateerde artikelen

Audi Q7 eerste auto ooit met een score van 100 procent in Euro NCAP ‘Post Safety Crash’ veiligheidstest

De nieuwe Audi Q7 heeft de maximale score van vijf sterren behaald in de Euro NCAP veiligheidstests. Audi is bovendien de eerste fabrikant die met

Lees verder »

Milan Marczak kampioen Porsche Carrera Cup Benelux, rookietitel voor Joep Muller

Met een absolute galavoorstelling tijdens het zesde en afsluitende raceweekend van het seizoen met twee pole-positions, twee overwinningen en twee keer de snelste raceronde sloot

Lees verder »

“Winnen in Zandvoort was echt een kippenvelmoment”

Als eerste Nederlandse coureur ooit mag hij zichzelf Porsche Junior noemen. De pas 20-jarige Flynt Schuring beloonde de support van Porsche Motorsport meteen door dit

Lees verder »