Rijtest Groenlicht: Audi A5 Sportback 143pk TDI multitronic

Audi weet als geen ander niches op te vullen, wie vijf deuren nodig heeft maar toch stijlvol wil zijn kan nu kiezen voor de A5 Sportback. Volgens Audi is de A5 Sportback zo “Elegant als een Coupé, comfortabel als een limousine en veelzijdig als een Avant.” Een marketingpraatje die we hoogst waarschijnlijk met een korreltje zout moeten nemen.

Elegant is de A5 Sportback in ieder geval wel, de twee extra deuren die voor de A5 Sportback nodig waren hebben de wagen zeker niet minder elegant gemaakt. Akkoord, de A5 Coupé staat nog steeds een trapje hoger dan de A5 Sportback, maar Audi is er wel in geslaagd om de extra deuren toe te voegen zonder afbreuk te doen aan het originele lijnenspel van designer Walter Da Silva.

Hier de video rijtest van Groenlicht.

Ga hier naar de complete rijtest van Groenlicht van de Audi A5 Sportback met 143pk TDI multitronic met S line pakket.

Als je het S line pakket mooi vindt en je wilt hem iets comfortabeler het onderstel? Laat dan het S line sportonderstel vervallen en bestel kosteloos het sportonderstel. Hierdoor is de auto minder stug (lees sportief) en krijg je 10 mm meer bodemvrijheid en is het veer karastatiek comfortabeler.

Gerelateerde artikelen

Het geheim achter het ontwerp van de Porsche Cayenne Electric

Met de Cayenne Electric heeft Porsche de allereerste volledig elektrische Cayenne geïntroduceerd, boordevol geavanceerde technologie. Het innovatieve karakter van het model komt echter niet alleen

Lees verder »

Nieuwe Audi RS 5 nu te bestellen vanaf € 119.990

Audi heeft in Nederland de lichten op groen gezet voor de verkoopstart van de compleet nieuwe Audi RS 5 Limousine en Avant. De 470 kW

Lees verder »

Het exterieurdesign van de Porsche Macan GTS: Vorm volgt prestaties

De nieuwe Porsche Macan GTS heeft een geheel eigen, onderscheidende uitstraling: Vorm volgt prestaties. De voorzijde, de zijkant en de achterkant worden gekenmerkt door in

Lees verder »