Audi Spyder

Deze Spyder is de productie versie van de 4.26 m’ lange V6 TDI e-tron Spyder gebouwd op het MIMO chassis (ingekorte R8 architectuur).

De Spyder met in lengte richting geplaatste midden motor heeft niets te maken met eerdere midden motor geruchten. (VW Bluesport)
De architectuur is geheel nieuw en met 4.26m’ een stukje langer dan de 4.18m’ lange TT mk2.

Het is tevens denkbaar dat de volgende generatie TT er alleen als Coupe’ gaat komen. Twee Roadster/Spyder modelen van de zelfde afmetingen lijkt een beetje overbodig.

Bron: AutoZeitung

Gerelateerde artikelen

Audi: A Drift Trough Time

One drift connecting decades. From Rally Group B in 1983 to electric precision in 2026. With Nico Hulkenberg and Gabriel Bortoleto behind the wheel, quattro

Lees verder »

Audi maakt A6 e-tron performance en A6 e-tron quattro met 700+ km range nog aantrekkelijker

Audi heeft de prijzen van de A6 e-tron performance en A6 e-tron quattro met € 4.000 aangescherpt. De prijsverlaging geldt voor zowel de sportieve Sportback als

Lees verder »

Revolutie tijdens tests: nieuwe Porsche Formule E racewagen verlegt grenzen

De ontwikkeling van de toekomstige Porsche Formule E racewagen is in volle gang. Sinds november ondergaat de nieuwe, volledig elektrische single-seater intensieve tests. Deze racewagen is

Lees verder »