Audi doneert 3.000 bomen aan Gerolfinger Eichenwald

1920_a1612470-large

Audi-medewerkers hebben onlangs de eerste bomen geplant van de 3.000 die Audi doneert aan het Gerolfinger Eichenwald. Dit 170 hectare grote bos nabij Audi’s thuisbasis Ingolstadt is onderscheiden met de Beierse diversiteitsprijs.

Bij een fietstocht rond Ingolstadt loofde Audi aan zijn medewerkers een boom uit bij elke honderd gefietste kilometers. Het totaal liep op tot 295.134 kilometer, goed voor 2.951 te planten bomen. Audi was zo sportief om dat aantal naar boven af te ronden, tot 3.000 bomen.

Het Gerolfinger Eichenwald is een van de grootste zogeheten middenwouden van Beieren. Deze historische vorm van bosbeheer staat garant voor lichte bosstructuren, een grote soortenvariatie en talrijke zeldzame dieren en planten. Audi doneert vooral jonge eiken, beuken en olmen aan het Gerolfinger Eichenwald.

Gerelateerde artikelen

Sportiviteit krijgt een nieuwe lading in de volledig elektrische Porsche Macan GTS

Met de Macan GTS voegt Porsche een nieuw topmodel toe aan zijn volledig elektrische SUV-gamma. Deze versie is duidelijk de sportiefste van de reeks, met

Lees verder »

Audi Concept C: voorbode van een nieuwe, toekomstige elektrische sportwagen

Met de Audi Concept C introduceerde Audi afgelopen maand meer dan enkel een vingeroefening voor de nieuwe designtaal van het merk. De Concept C is

Lees verder »

Kampioenen in de Porsche Carrera Cup Benelux: “Prachtig om dit met Porsche te doen”

Bij Porsche zit autosport in het DNA en ook voor veel Nederlandse coureurs is Porsche een belangrijke factor in hun racecarrière. Het autosportseizoen 2025 nadert

Lees verder »