
• Warm welkom in Ingolstadt voor bekendste en meest succesvolle voetbalclub van Duitsland
• Vooral sportieve Audi RS-modellen en SUV’s bij de spelers populair
Audi en FC Bayern München hebben hun hechte samenwerking vernieuwd. De spelers en coaches van de succesvolle Duitse voetbalclub hebben deze week hun nieuwe company cars opgehaald in Ingolstadt. Het is voor het 15e achtereenvolgend seizoen dat de club Audi rijdt.
Bij een sportieve club horen sportieve auto’s. Het is dan ook niet verwonderlijk dat een groot aantal spelers heeft gekozen voor de Audi RS6 Avant, waaronder Mats Hummels, Jérôme Boateng en Thiago Alcántara. Daarnaast kozen veel spelers voor een Q7, en namen bijvoorbeeld Franck Ribéry en Thomas Müller de sleutels in ontvangst van de überversie van dit model, de Audi SQ7 TDI. De nieuwe coach Jupp Heynckes koos voor een nieuwe A8.

Honderden fans van de voetbalclub en tal van Audi-medewerkers verwelkomden de spelers deze week op het Audi Piazza in Ingolstadt. De overhandiging van de company cars ging vergezeld met het maken van groepfoto’s, selfies en handtekeningensessies, waarna het gehele team van de club uit München een rondleiding kreeg door de fabriek.

Dit delen:
- Delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
- Afdrukken (Opent in een nieuw venster) Print
- Share op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
- Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
- Delen op LinkedIn (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
- Delen op Reddit (Opent in een nieuw venster) Reddit
- Delen op Tumblr (Opent in een nieuw venster) Tumblr
- Delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
- E-mail een link naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
- Delen op Pinterest (Opent in een nieuw venster) Pinterest





