Audi R8 in Barbie roze

In de serie wie heeft de gekste of mooiste kleur voor de R8 vinden wij deze Barbie roze wel een erg hoog blondinie gehalte hebben.
Ach het is weer eens wat anders dan wat we al presenteerde, Imola geel, Oranje, Sprint blauw, Mat Zwart, Bruin, Wit Zwart of IJszilver.
Wie o wie heeft nog een leuke R8 in een bijzondere tint?

De twee tinten roze zijn erg gewaagd en zeer opvallend, ik denk dat ze het met folie hebben overtrokken. Dit is wel de makkelijkste manier, want als je het niet meer bevalt dan kan je zo de folie weer laten verwijderen naar de standaard kleur van je R8.

Met dank voor de foto’s van Greg.
bron foto’s dumpert.nl

Eén reactie

Gerelateerde artikelen

Audi Concept C: voorbode van een nieuwe, toekomstige elektrische sportwagen

Met de Audi Concept C introduceerde Audi afgelopen maand meer dan enkel een vingeroefening voor de nieuwe designtaal van het merk. De Concept C is

Lees verder »

Kampioenen in de Porsche Carrera Cup Benelux: “Prachtig om dit met Porsche te doen”

Bij Porsche zit autosport in het DNA en ook voor veel Nederlandse coureurs is Porsche een belangrijke factor in hun racecarrière. Het autosportseizoen 2025 nadert

Lees verder »

Een futuristische tour door Tokio in een Porsche 911 en Porsche Macan

Ted Gushue is pionier in een digitaal tijdperk, Japan-aficionado en groot liefhebber van Porsche. Voor Christophorus reisde hij af naar Tokio, waar hij zijn vriend

Lees verder »