De Audi A1 volgens de tuners getuned

Dit worden begeerlijke hete bakkies. De Audi A1.
Getuned door de Tuners. ABT, Sportec, MTM, Oettinger, MS design, Digi-Tec. Heerlijke uitgedoste uitvoeringen van deze rakker.

Het zal waarschijnlijk ’s wereld meest getuned auto worden voor 2010. Want deze prachtige Audi leent zich er uitstekend voor. Kijk even naar de beelden.


Zoals hier boven afgebeeld de oranje MTM uitvoering van de A1 met de 1.4 TFSi motor met 122 pk en deze gaat naar 152 pk. En de Bi-moto 18 inch velgen van de firma eronder.

Oettingger doet het met de 1.6TDI 105 pk en deze gaat naar 136 pk en 18 inch witte velgen.

De Sportec gaat met de 1.4TFSI van 122 pk naar 150 pk en heeft 19 inch momo velgen.

MS design rukt uit met spoiler setje en 18 inch velgen.

Kijk hier naar ons artikel van de A1 Digi-Tec. Met een scherpe bodykit en de 1.4 TFSI gaan van 122 pk naar 162 pk. Onder de A1 worden 18 inch geschroefd.

Kijk hier naar ons artikel van de ABT A1.  Met de 1.4 TFSI 122 pk en deze gaat met de ABT power naar 150 pk. ABT hangt ook een lekker setje eronder in 18 inch.

Foto’s via AutoBild Sportcars

Gerelateerde artikelen

Een halve eeuw na Le Mans 1976: Porsche Nederland eert racelegende Gijs van Lennep met intieme mini-documentaire

Op 13 juni 1976 schreven Porsche en Gijs van Lennep geschiedenis in de 24 uur van Le Mans: de laatste race van Gijs, de eerste

Lees verder »

Nieuwe Audi Q7: een statement in design, verlichting, ruimte en technologie

Met de nieuwe Q7 geeft Audi een vervolg aan zijn succes in de klasse van de grote SUV’s. De derde generatie van dit populaire model onderstreept de

Lees verder »

Video: De Nieuwe Audi Q7

De Audi Q7 | Ontworpen rondom wat telt.

Lees verder »